reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i przygotowania torby do szpitala.

Oczywiście, ze przeżyłeś, miałeś rozwarcie, bolało Cię i udało Ci sie wypchnąć dziecko na świat...
Nie, kolego, nie masz żadnego doświadczenia.
Masz wiedzę teoretyczną, ale nawet nie ogólną, a jedynie zawężoną do ideologii wg Ciebie jedynie właściwej. Wiedzą tą nie potrafisz się dzielić z innymi, gdyż uważasz, że zdanie Twe jest jedynie słuszne. Używasz niewłaściwego tonu wypowiedzi, czym drażnisz kobiety, choć zapewne masz na celu dzielenie się pozyskanymi informacjami (przynajmniej zdrowy rozsądek nakazuje mi wierzyć, że tak jest), a nie pouczanie i cytowanie głupich frazesów.


Cyniczna jestes wielka!!!:tak::-D:-D:-DJak ładnie ujęłas w słowa to co chyba większość z nas mysli o uzytkowniku abwgdzl i tej jego nieomylności!!!
 
reklama
A ja przypominam, że jest to watek o zakupach i przygotowaniu rzeczy do szpitala, a nie o porodzie... prosze dyskusję przenieśc na odpowiedni wątek...

Cyniczna kiedy torbę pakujesz? ja swoją chyba w sobotę...
 
Ten chłop chyba wbił sobie do głowy wszystkie dostępne w tym kraju podręczniki z ginekologii i położnictwa...:szok::szok::szok::szok: i w dodatku jest przekonany że prawi święte słowa a my niczym ciężarne owieczki będziemy wręcz uzdrowione jego wiedzą!!!!!!
Cyniczna mądrze mówi, kolega możliwe że też ma pewną rację co do kobiet które wierzą tylko w forum jednak pamiętajmy że wszyscy jesteśmy tu dorośli i umiemy odróżnić fikcję od prawdy i każdy z nas ma swój rozum i potrafi korzystać z wiedzy zarówno internetowej jak i książkowej...:sorry:
Takie uświadamianie na chama nic tu nie pomorze a wręcz obraża:crazy:
 
dziewczyny ! co tak się wkurzacie :-):-)dajcie na luz ;-)

a bo kurcze pierdzieli:-p:-p:-p:-):-):-):-):-) a ja dziś lewa nóżką wstałam;-)

Dziewczyny bierzecie dwie pary klapeczek do szpitala czy wystarczy jedna para gumowa np żeby sobie w nich wejść pod prysznic bo dwie pary6 to dużo miejsca w torbie:eek:
 
ja też jedną parę klapek i papcie bo niby w klapkach też bym mogła chodzić i tylko do nich ograniczyć się ale papcie milsze są
 
Cyniczna kiedy torbę pakujesz? ja swoją chyba w sobotę...

W sobotę, :rolleyes2: powiadasz? :-)
No, pisałam już, ze co prawda mam już wszystko kupione i naszykowane do szpitala, ale torbę to jednak będę pakować na wariata w ostatniej chwili... bo jak to wcześniej zrobię, to mam wrażenie, że jeszcze z 5 razy jej zawartość wyrzucę upewniając się, czy oby na pewno wszystko zabrałam....

Co do klapek, to zabieram gumowe pod prysznic i skórkowe klapeczki domowe:-D
 
reklama
Do góry