reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

reklama
Tunia bardzo fajny prezent :tak:

abi śliczne literki :tak:

A ja dziś kupiłam ikeowsą wanienkę i pare duperelek typu ręczniczki czy ochraniacz na materacyk
 
O ikeowych łóżeczkach pisałyście. Ja w sumie na takie jestem zdecydowana. Całe mieszkanie mam ikeowe:-). Meblowanie było pod hasłem - złóż mieszkanie w dwie godziny;-), czyli musiało być szybko, tanio i prosto. Łóżeczko na lata mi akurat nie potrzebne, bo w międzyczasie na pewno do Europy wrócimy i żadnych mebli taszczyć ze sobą nie będziemy.
 
inamorate Bardzo fajne łóżeczko .. a kolorem się nie przejmuj - róż teraz u mężczyzn w modzie :-)

Tricia ja też lubię Ikeę - lubie skandynaski trochę surowy styl ich mebli :tak:
 
Łóżeczka śliczne. Ja mam właśnie to Nowość JULIA II + Szuflada Kolory ! Bocian Lolek ! (1961688563) - Aukcje internetowe Allegro i jest super - 2 lata nam służy i dwa mieszkania objechał - teraz jedzie do 3 mieszkania dla drugiego dziecka :)
O kurde to różowe z zebrą jest super !! takiego w życiu nie widzialam :)

A ja mam pytanie - bo chcę kupić otulacz ( bo przy Bartku bardzo się przydał ) a teraz chcę zafundować sobie Sterntaler - i się zastanawiam czy kupić ocieplany czy nie ?
podoba mi się bardziej rysunek na nie ocieplanym ale chyba lepiej kupić ocieplany - co myślicie?
o tą wróżkę bym chciała Magiczne okrycie wielofunkcyjne Sterntaler wzory! (1972894937) - Aukcje internetowe Allegro
lub ocieplana wróżka: Magiczne okrycie wielofunkcyjne Sterntaler zima! (1972896146) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
A ocieplany na wiosnę nie będzie zbyt ciepły? W sumie z pogodą to może być totalnie różnie. Może być w kwietniu śnieg albo i +20:confused:.
 
Do góry