reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

reklama
Ewstra to pierwsze cudne jest! Ale fakt, że cena też nie za niska... ale na długo starczy! Weź pod uwage, że kupując zwykłe łóżeczko, to dzieci korzystają tak do 2-3 lat (my już po 18 miesiącach na "dorosłe łóżko" sie przeniesliśmy)i trzeba kupowac nastęne, a tak na kilka ładnych lat temat łózka do spania będzie zamknięty :tak:

Super łupy macie - ja póki co czekam na ubranka które szwagirka ma mi podrzucic i wtedy będę dokupowac (oj doczekac się nie mogę :-p), ale teściowa coś mi przebąkiwała, że ona coś tam wyszperała juz dla malucha ;-)
 
no w sumie tak bo pani z obslugi nam powiedziala, ze tak do 7 roku nam starczy.W sumie w pierszej chwili pomysalam , ze moze w pl kupie ale te jest porzadne drewniane nie ze skeljki, a szuflade zawsze mozna dokupic w ikea takie z wikliny kiedys widzialam
 
Ja kupilam lozeczko z allegro najtansze za ok 200zl z takimi gwiazdkami na boku i nic sie z nim nie dzieje od 2 lat i ma szuflade ktora tez jest jak nowa.
W ikea uwazam ze sa najlepsze lozeczka znajomi maja juz 5 lat komode i lozko z ikei - piekne takie ciemne drewno bukowe- szczegolnie komoda z przewijakiem jest super a lozeczko ma potem zdejmowane szczebelki i starczy na kilka lat, ale dla mnie ikea wtedy za droga byla bo sama ta komoda ok 500zl kosztuje.
 
A my właśnie sie dowiedzielismy ze kolezanka mojej mamy chce nam oddac lozeczko ktorego wogole nie uzywala bo jej dziecko wogole w nim nie chcialo spac i wozek ktorym wyjechala tylko gdzies dwa razy:-)Wiec juz w taczce nie bedziemy jezdzic:-)
 
reklama
Do góry