reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

reklama
Dziewczynki super rzeczy:-D
Wiecie co ze ja nie mam ani jednych spiochow ale w sumie nie mam potrzeby miec skoro pnaowalam ze dzisiaj bedzie w bodach i pajacach:-)
 
Mamicurina - ja chce ten szary sweterek z misiem! skąd go masz??
ja tez go chcę :tak:jest super i ta koszulka z małpką też
śliczne rzeczy
Atan wszystko jak dla księżniczki :happy2:
Marrusia kołyska słodka i reszta też :happy2:

ja półśpiochów w ogóle nie kupuję, bo wydają mi się zupełnie niepraktyczne ale mogę się mylić :-p
 
Ostatnia edycja:
MaMicurina piękne zazwyczaj kosztuje :tak:
Atan zakochałam się w tej drugiej sukieneczce, tak samo jak w wiewiórze, którą się pochwaliła Maruusia
 
Laktator Medela jest jednym z najlepszych laktatorów, ale dziewczyny nie kupujcie takich laktatorów z taką pompą z tyłu - one są do dupy- psują się albo w ogóle nie zasysają , wiem to z doświadczeń wielu lasek w szpitalu.
Najlepsze są te co wyglądają jak spryszkiwacze z taką rączką - i o to cała tajemnica.
Byłam dziś w smyku i zamiast cos małej kupić kupilam Bartkowi kurtkę o pół rękawa za dużą i teraz się gryzę czy ją zamieniać czy zostawić i będzie może jeszcze na przyszły rok :)
 
reklama
Z czego macie kocyki? Bawełna, wełna, akryl, mikrofibra?:baffled: Co się sprawdza? Jeden chcę na pewno bawełniany, ale nie wiem co dalej.
 
Do góry