reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

polak - ja używałam Aventa i teraz też będę :tak: jestem i do laktatora i do butelek w pełni przekonana.
A z body nie pomogę, bo do Jagody miała 2 takie a teraz na razie wcale... ale może coś jeszcze znajdę
 
Ostatnia edycja:
reklama
4lata temu uzywałam laktator reczny firmy avent teraz sama nie wiem jaki kupic? Butelek tez tej firmy uzywalam ale od tego czasu pewnie sa juz jakies lepsze? I gdzie znalazlyscie body rozpinane na calej dlugosci bo szukam szukam i nie moge znalezc wszystko przez glowe a czytajac Wasze possty doszlam do wniosku ze takie jak radzicie beda lepsze.:-)

ja znalazłam takie body w tesco :-) tak samo pajace
MaMicurina fajny ten kojec z matą, rożek też śliczny
 
reklama
Do góry