reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

Kasiulka super kolekcja :)
Wyglada na gotowa do przyjecia maluszka :) :) :)


co do pieluszek to ja tez roznych probowalam, ale przez 1 i pol roku jak uzywalismy pieluszek to jednak caly czas byly Pampersy - poza tymi co na probe - nie znalazlam nic co mogloby sie im rownac. A kupowalam zawsze wielkie kartony w promocjach wiec tak strasznie drogo nie wychodzily.
 
reklama
czesc kobietki ja dzis znowu zrobilam rundke po lumpkach i wydalam troche kasiorki ale mam blluze polarowa, body, 4 pary skarpeteczek, pajacyki i kocyk :) taki robiony na drutach za 3 zł :) no i kupilam tez włoczke i dam mojej mamie aby zrobila mi jeszcze jeden taki wełniany kocyk bo mi sie podobaja jak narazie mam 3 kocyki uwielniam je :)
weszlam tez do sklepu z wozkami ddzieciecymi i troche pogadalam ze sprzedawca i powiem Wam ze powiedzial mi ze do 15 grudnia bedzie jeszcze wybor wzorow i kolorow, po 15 bedzie juz zaprzestanie produkcji kolekcji z 2011 i rusza z nowa 2012 wiec nie kazdy kolor bedzie juz mozna dostac, pytalam tez czy VAT obejmie wozek to powiedzial ze nie, ale z tego co on wie juz teraz to od stycznia ceny wozkow pojda w gore wg tego kolesia w zaleznosci od firmy wozka od 100 do 250 zł i to samo ma dotyczyc fotelokow samochodowych i powiem Wam ze mam teraz zagwozdke czy kupic ten wozek juz w grudniu i schowac u rodziocow czy poczekac i kupic dopiero w lutym nie wiadomo ile pojdzie w gore ten moj wozek ale kurde przy takich duzych wydatkach to te 150 zl to akurat na pampersy mozna przeznaczyc :)
 
mówicie, że mam dużo, a mi się wydawało że mało - mało obiektywna jestem ;). Większość kupiłam na raz, na zakupach w tesco, żeby po 100 razy nie biegać. powiem szczerze, że nie jestem już tak bardzo energiczna jak przed ciążą.
ja dzisiaj też pisałam do producenta wózków (tutek grander) czy planują po nowym roku wprowadzić nową kolekcję, na razie brak odpowiedzi
 
Laski jeszcze raz zapytam czy któraś może mi powiedzieć jaka różnica między tetrami a flanelowymi pieluchami jest?

Właściwie żadna... znaczy, to chyba kwestia tego, co się woli. Flanela jest miększa, bardziej "milusia". Tetra moim zdaniem jest bardziej chłonna, lepsza do wycierania różnych rzeczy czy np. zamiast ręcznika. Flanela znowu lepsza jako kocyk albo żeby gdzieś położyć (u lekarza, na ławce) i na nią dziecko.
Chyba, że pytasz, które lepiej używać jako normalne pieluchy - to nie mam pojęcia;-).
 
atomówka flanelowe służą raczej jako kocyk i jakieś zabezpieczenie dla dziecka, a tetrowe są używane jako pielucha, no i są bardziej chłonne - pewnie dlatego więcej się kupuje tetrowych (do odbicia, wytarcia, wanienki itp)niż flanelowych (przykrycia, zabezpieczenia przed owadami albo uderzeniem)... flanelowych pieluch nie używa się jako pieluch na siku i kupkę :-)
 
ja mam zamiae uzywac pampersow, prasowania mimo, ze nie cierpie to maluchowi prasowac bede przynajmniej przez pierwsze 3/4 miesiace .
rozek tez chce tylko niewiem czy jeden czy dwa ?? a pieluch tetrowych mam zamiar kupic 10/12
 
moje allegrowe zakupy
pieluszki.jpg ubranka.jpg
:-)
 
reklama
Do góry