reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

Ja dzis otrzymalam czesc moich zamowionych paczek m.in. karuzele, lezaczek-hustawka i naklejki na sciane do pokoiku dzieciecego:-):-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Abigaill - a u kogo zamawialas? U nas czas przesylki nie byl wcale zly, moje przesylki juz dawno doszly tylko mnie nie bylo i czekaly w magazynie ale uprosilam kuriera i przywiozl mi je jeszcze raz do domku. Argument 9 m-ca ciazy zadzialal.:-)
Lozeczko dla Gabi tez mi pan wniosl nawet na gore w moim mieszkaniu:sorry2: Trzeba korzystac poki mozna.

Anaklim - czekamy na fotki, a sprzedawca nie dorzucil zadnego gratisu?
 
pewnie już kiedys o tym było ... wybaczcie kobiecie przed terminem ... czy przydaje się poduszka do karmienia .. bo nie wiem czy sobie nabyć ..
Bo tak chodze po tym allegro i patrze gdzie tu kase wydac hi hi
 
Aniam - hehe Ty zakuoholiczko! Ja tez wymyslam gdzie by sie pozbyc kaski bo wczoraj dostalam niespodziewana dywidende od akcji :-)
Ja tej poduszki nie uzywalam ale chyba to dobra rzecz bo na poczatku ciezko mi bylo przystawiac mala i pamietam te budowle z kocy na lozku.:dry:
poczekam na wypowiedzi innych to tez moze sie skusze na ten wynalazek.
 
Zależy jaki masz rozmiar biustu, jak duży to się nie przydaje, bo siega ci dziecko do piersi jak leży dżast na kolanach. No i zależy jak karmisz, ja wolałam na leżąco niż na siedząco... także nie używałam ani poduszki ani koców żadnych. Wydaje mi się że lepiej najpierw obczaić co i jak i wtedy kupić dopiero.:happy2:
 
Kasia ma rację, lepiej najpierw zobaczyć jak Ci sie będzie lepiej karmiło. Moja siostra ma duży, no nawet bardzo duży biust i najlepiej karmiło jej sie z poduszką....To uratowało jej kręgosłup. Ja przetestuję tę po niej :tak:
 
reklama
Do góry