reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

reklama
Ja mam tak:

Rozmiar 0-3 miesięcy
body 20
śpioszki 15
pajacyki 12
kaftaniki 10
bluzeczki 15

A większych to narazie nie mam za dużo, dopiero kupię.:-)
 
dzięki bo ja właśnie mam zamiar kilka dokupić, ale pogoda mnie zniechęca
A jeszcze jedno będziecie nakrywć maluszka kołderką, wiem, że w pl jest teraz ciepło, ale jak juz to kołderka czy śpiworek.
 
Ja jeszcze nie wiem. Mam kołderke i śpiworek. Zobacze co będzie u mnie praktyczniejsze z tego względu, że u mnie w domu jest ciepło.
 
Aniach - ale śliczności .. rewelacja te maleńkie sweterki ..

Ja mam zamiar chyba nakrywac maluszka kocykiem , a raczej otulać.. bo te malutkie to raczej tak lubią . no i mam jeszcze dwa spiworki .. aj wyjdzie w praniu ..
 
Ja na poczatku mala pakowalam w rozek i teraz pewnie tez, pozniej w spiworek, az nauczyla sie go rozpinac i sciagac:zawstydzona/y:
 
Aniam - dzis wypatrzylam w Mothercare fajne majeczki polecane po cesarce - chciialam kupic ale byly tylko w rozm 46-48:crazy: Ciekawe czy w innych sklepach wa-wskich sa mniejsze rozmiary.
 
Karina - no tak czego to już nie wymyśla .. ja mam takie zwykłe chyba z canpola ale nie wiedziałam nawet że sa takie po cesarce /... pewnie są z przodu bardziej wycięte
 
Celka, ja robiłam tak jak Tampeza, do dzisiaj Zuzia nie używa kołdry, pewnie zima ja wyciągnę, tylko śpi pod kocem, mi się wydaje, ze kołdra jest za ciężka dla takiego malucha.
 
reklama
Dzięki dziewczyny, ja chyba też na początku rożek, bo podobno taki maluszek lubi jak jest otulony, a później zobacze może też kocyk.
Jutro chyba idę na zakupy ciuszków musze dokupić śpioszki i pajacyki, oraz gruby kocyk,a także kilka pierdółek do torby.
 
Do góry