reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

reklama
Oppamama. Dziewczyna sama szyje. To taka jak hamalulu tyle ze bez sznureczkow i roznych dupereli. Podobno ma dobrze rozlozony ciezar na ramie. Kobity sobie chwala. Zobaczymy czy mi przypasi. Chusta jest czerwona lniana z aluminowymi kolkami.Cena tez taka w miare jakies 90 zeta z przesylka.
 
Tampeza, kolezanka obiecała mi pozyczyc Babybjorn, ale kilka znajomych mi powiedziało, ze dziecko w nim wisi i ze wcale nie jest takie zdrowe, choc ja uzywałam je przez kilka dni przy Zuzi i dla mojego kregosłupa było super. Jak urodzi sie Mati to zapytam sie ortopedy co poleca.
 
Ida - ja podobnie odbieram te nosidełka .. dopełnił jeszcze działa lekarz w szkole rodzenia który krytykował nosidełka własnie ze względu na to że dziecko " wisi w nim na własnym kroczu " .. i jakoś mnie te jego słowa przekonały
 
Ale Aniam - teraz są nosidełka, a właściwie chusty w których dziecko leży. Nikt nie będzie niemowlaka na siedząco dygał. Jeśli chodzi o lekarzy, to czasem jest tak, że w swojej dziedzinie są specjalistami, ale za trędami nie podążają. Mam wrażenie, że lekarzowi chodziło o takie nosidełka dla starszych dzieci:)
 
reklama
anaklim - no dobrze napisałaś , że są takie nosidelka , a właściwie chusty .. właśnie pan polecał wszelkiego rodzaju chusty a odradzał nosidełka .. nawet pokazywał jak maluchy w nich nosić ..
A że nosidełka dla starszych to wiem... no bo jak takiego maluszka tak w pionie nosić ...
Widziałam tez kiedys te co dziecko w nim leży ( nosidełko ) ale jakoś też to do mnie nie przemawia :no::no:
 
Do góry