reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

Anakilm ale bajeczny ten kosz. Słodko będzie dzidzia w nim wyglądała.

Do mnie dziś doszedł laktator i powiem że jestem bardzo zadowolona. Za 70zł , kupiony przez kogoś 2 miesiące temu ,użyty kilka razy, jeszcze prawie rok będzie na gwarancji. Wygląda jak całkiem nowy a cena nowego 130 zł, więc jestem 60 zł do przodu. Aha elektryczny Tufi Gaja, oczywiście testowałam , o kurka jak się przyssał do mnie to aż strach :-D, dobrze że to się da regulować.
U mnie w rodzinie kobitki mają piersiraczej spore i mleczne :tak:więc wolę dmuchać na zimne i przed nawałem mieć laktor na pomoc. Jak się nie przyda sprzedam na alllegro i już.
 
reklama
Anaklim- super kosz a Tasza jaka ciekawska:-)

Ja mysle o laktatorze, ale Medeli elekronicznym, bo z natury leniwa jestem:-p ale to w razie potrzeby zrobie jak radzila mi Karina i kupie w szpitalu:-)


Fajne zakupki dziewczyny:-):tak:
 
Laktator chyba nie najlepiej działa przy nawale, bo przecież jeszcze bardziej pobudza laktację :sorry2:
Ja używałam medeli ale z dwóch powodów: Maria słabo przybierała na wadze i karmienie z butli moim mlekiem było sposobem na sprawdzenie ile zjadła a później pojawiły sie problemy przy karmieniu, co akturat nie było winą butli tylko jakoś nie umiałyśmy się zgrać:-(.

W wielu szpitalach można wyporzyczyć laktator i spróbować czy będzie "działać" :tak::tak:

A i do listy zakupów można dopisać szałwię - to na nawał ale trzeba bardzo uważać żeby nie wypić za dużo oraz herbatki na laktację
 
A dziewczyny okazało się, że ja ten kosz dostałam! Jest z Mamas&Papas. Jak tylko któraś będzie chciała mieć kolejnego maluszka to oddam z chęcią:)
 
Anaklim - no jak mówisz że udostepnisz to cacko , to ja szybko robie druga dzidzie .. rewelacja ..

Fajne zakupy kobitki :))..

Ja dziś nabyłam czapeczke nową z mothercare jeszcze z metką za całe 84grosze, bodziaka i śpioszki welurkowe .. i chyba już koniec zakupów nie mam już sił łazić
 
anaklim- sliczny ten kosz:-) twoja córeczka będzie w nim wyglądała jak królewna:tak:

A ja od czwartku czekam za fotelikiem, ciekawe kiedy w końcu przyjdzie.:crazy:

A ja dorzucam zdjęcie mojego wózka, który dostałam od koleżanki. A na wiosne zamierzam kupić nową spacerówkę.:-)
 
reklama
Anaklim - kosz super no i ważne, że masz go bezterminowo:-):-D, ja mam nadzieję, że w środę odbiorę kosz od koleżanki ale pożyczony terminowo:-D

Dziewczyny - super zakupy, ja ostatnie jak na razie zrobiłam w sobotę - kupiłam stelaz pod wanienke...:-), zobaczymy co jeszcze kupię...
 
Do góry