reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

Agata - no z ta jazda po domu to masz całkowitą racje .. a hulajnoga fajny prezent ,,,, sama bym pojezdziła, czasem ludzie kupują prezenty i nie myśla o konsekwencjach..
Choć dla mnie szczytem wszystkiego jeśli chodzi o prezenty jest kupowanie komuś zwierzaka bez konsultacji.. ja tak kiedys dostałam na urodziny swinke morska, majac już w domku szczurka ..
 
reklama
Dziewczyny dzięki za podpowiedź...:tak::-D

Agata - hulajnoga fajna sprawa, hmmm sama bym na niej pojeździła...
Aniam- to miałaś w domu niezły zwierzyniec...świnka + szczurek:):):)
 
agata- super pomysł:tak: sama bym julci coś takiego na urodziny sprawiła, ale ona jeszcze za mała...

a powracając do tematu kąpieli naszych pociech- pamiętam jak julcia się urodziła, to pediatra zaleciła przez pierwszy miesiąc stosowanie tylko i wyłączne oliatum, bez jakiegokolwiek mydełka... a po miesiącu mydełko (u nas się sprawdziło nivea w płynie) i oliotum co drugi dzień... i właśnie wtedy znajomy lekarz podpowiedział nam, abyśmy wypróbowali ten olejek z linomagu:tak::tak:
 
My tez poczatkowe kapiele zaczynalismy od Oilatum i do tej pory go uzywamy gdy pojawi sie skaza na skorze.:tak:
Uzywamy tez prawie od poczatku mydelka bambino.

Ewa to chyba wyprobuje ten linomag - masc tez byla dobra. U nas z kosmetykow jedynie Sudokrem sie nie sprawdzil:no:
 
Mi połozna zas zabroniła uzywania Oliatum przez pierwszy miesiąc wiec kąpałam w krochamlu, nadmanganianie potasu lub przy uzyciu szarego mydla z oliwy.
 
agata- super pomysł:tak: sama bym julci coś takiego na urodziny sprawiła, ale ona jeszcze za mała...

a powracając do tematu kąpieli naszych pociech- pamiętam jak julcia się urodziła, to pediatra zaleciła przez pierwszy miesiąc stosowanie tylko i wyłączne oliatum, bez jakiegokolwiek mydełka... a po miesiącu mydełko (u nas się sprawdziło nivea w płynie) i oliotum co drugi dzień... i właśnie wtedy znajomy lekarz podpowiedział nam, abyśmy wypróbowali ten olejek z linomagu:tak::tak:

My pewnie kupimy taka, która ma 3 kółka - 2 z tyłu i jedno z przodu, teraz już nie poszukam ale wieczorkiem wkleję. Ale fakt, Julka może być jeszcze za mała na hulajnogę :tak:
 
Ja kupiłam delikatny płyn do kąpieli, a la mydełko, z Nivea. Na razie nie kupuję takich super kosmetyków, na razie próbuję - mam cały zestaw. Jak nie daj boże coś się zadzieje, wtedy kupię coś z wyższej półki :tak: A na odparzenia na wszelki wypadek mam sudokrem, jak nie zadziała, będę próbować dalej :tak:

W tym tygodniu lóżeczko i rożek, bo nie mam żadnego ładnego, tylko jeden po Marysi (córce siostry).... Może jakieś zakupy pod koniec tygodnia....:cool2:


 
Ida - to co ty masz za położną .. bo u mnie na szkole wrecz odwrotnie , babki się smiały z krochmalu .. twoja chyba starszej daty jest .. ale ile ludzi tyle gustów , ważne że się sprawdziło :-)

Jak tak was czytam to chyba kupie cos jeszcze .. bo ten johnson to chyba nie będzie za dobry ..:no:
 
reklama
A u mnie kuzynka, kąpałą w krochamlu - i to bylo jedyne co pomagało:):):), a ja kupilam dzisiaj male biale rajstopki idoznalam szoku cenowego 20,00 toż to SZOK
 
Do góry