reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

sanya- podrzuć mi linki tych sprzedawców :tak: wszystkie ubranka śliczne, ale najbardziej podoba mi sie ten pajacyk- uroczy:tak::tak:
 
reklama
Ja dziś będąc w arkadi nie mogłam nie kupić nic , bo jak tak można , więc nabyłam dwa bodziki w C&A jeden żółty z samochodzikiem a drugi w paski zielono, białe ..
Kosztowały całe 12zł za 2 szt ...
 
Sanya śliczne te ubranka są :-)
Ja dziś byłam w tesco chyba była nowa dostawa ubranek,zwariować można ehhh tyle fajnych ubranek.Ale tym razem sama się obkupiłam :-D
 
Dziewczyny przepraszam ze sie "wciskam" . Jestem mamusia lutowa 2008 i mam na sprzedaz swietny wozek w idealnym stanie. Wraz z męzem jestesmy z niego bardzo zadowoleni, jednak zdecydowalismy sie go sprzedac...na lato chcielibysmy kupic spacerówke. Nie chcialabym robic autoreklamy....sama pamietam ile artykulow przejrzalam zanim kupilismy wozeczek. Moze przyda sie ten post.
EMMALJUNGA stan idealny ROLLS WŚRÓD WÓZKÓW (374180839) - Aukcje internetowe Allegro

ps. gwarantuje idealny stan wozka, sama sie nacielam z zakupem przez allegro uzywanej Inglesiny i nie wyobrazam sobie podobnego zachowania. Pozdrawiam
 
reklama
ja dzisiaj zaszalałam z zakupami :zawstydzona/y: jak moj chłop zabaczy to go trafi
ale nie mogłam sie powstrzymac :sorry2:

........i tylko mam nadzieje, ze mojej Ali nic miedzy nogami nie wyrośnie bo same różowości zakupiłam :baffled:
 
Do góry