reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

no ładnie ładnie przygotowania idą pełną parą :-) u nas jeszcze spokojnie wystarcza ten maxi-cosi 0-13 :tak: ale zaczynam podczytywać i pewnie skorzystam z waszych doświadczeń :-)

Póki co kupię pokrowiec na fotelik, bo w IL będzie gorąco, a pokrycie fotelika jest welurowe, więc nie chcę żeby się małej pod tyłeczkiem basenik zrobił :-p

Celka- ja jestem na etapie schodów :tak: na razie wiem że mają być drewniane i ażurowe... co już mnie przyprawia o ból głowy... :happy: Firaneczki słodkie :-)
 
reklama
aniam no wlasnie sie zastanawialam, bo takie zawsze byly dla dzieci conajmniej 2-3 letnich ktore sa na tyle duze ze pas na ramieniu maja odpowiednio... no ale skoro przystosowany dla takich maluchow siedzacych to chyba warto kupic...na dluzej zostaje :)
 
Sanya, kup taki pokroiwec koniecznie, ja mam taki an fotelik dla Zuzi i super sie sprawdza na lato jak i dla utrzymania jako takiej czytsości fotelika.:tak:
 
Sanya, kup taki pokroiwec koniecznie, ja mam taki an fotelik dla Zuzi i super sie sprawdza na lato jak i dla utrzymania jako takiej czytsości fotelika.:tak:

no właśnie a Mia wogóle jak siedzi w foteliku to pływa,ona jest zimnolubna... i ciągle mi się poci od tego pokrycia welurowego :( ta frotka może trochę pomoże...
następnym razem kupię fotelik z innym pokryciem:tak:

Celka- super fotelik :-) a jaki kolorek jeśli można wiedzieć?:-)
 
No właśnie Aniam małemu tez on chyba odpowiada bo za bardzo nie marudził:-)
Sanya mamy dwa kupione, bo jeden przywieżliśmy sobie do Irl, drugi zostawiliśmy w PL (nawet się opłacało tak kupić bo tutaj co patrzyłam ne ceny fotelików to były tak od 150€ - oczywiście taki który mi sie podobała, no i drugi powód zakupu - każdy przewóz do Pl fotelika to koszt 20€ w obie strony:angry:) a więc kolorki to niebieski (royal blue) i jak dla mnie siwy (tzn titan)
 
Mam pytanko napiszcie mi czy macie takie termometry 4w1 itp..??Ja zamówiłam sobie z allegro termometr 7w1 jestem ciekawa czy zdają one egzamin??
 
reklama
asiak- ja mam taki termometr elektroniczny i mi się on sprawdza bo miałam taki w smoczku to zle odczytywał temperature a jak spadł to już wogule klops :eek: a taki 7 w 1 to niewiem :no::no: nie poradze ci
 
Do góry