reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

reklama
Ale chamstwo na allegro kosztowała 24.90 wwrrr...
Jak ktoś lubi tescowe ciuszki to już sa przecenki :)


aniam jak ja kupowalam plyte na tej stronie to tez kosztowala 24,90 i tyle za nia zaplacilam..wtedy to jeszcze byla informacja ze wysylka w ciagu 3 dni..teraz wydluzyli do 10....popyt maja to cena wyzsza..biznes is biznes....w razie czego to moze udaloby sie przegrac plyte jakby ktoras byla chetna :tak::-)
 
no musze sie chyba wybrac do tesco może małemu coś kupie :-):-)...Oj zakupy zakupy a na święta kupiłam mu dresik taki sliczniuchy i takę maskotke z pozytywka oraz pałąk do wózka ale jeszcze nie doszedł i się zastanawiam czy dojdzie do środy ,,za puzno zamuwilismy go z powodu awari kompa :-:)-):-)mam nadziej że dojdzie :-)
 
moje dziewczyny tez jeszcze na święta nie obkupione (czyt. bez prezentów):-p na szczęście pomysły są, więc wystarczy tylko się ruszyć i po nie jechać, hmmm ale te tłoki w sklepach jakoś mnie przerażają:-p

co do przecen- faktycznie się zaczęły, ale z większymi zakupami ciuchowymi wstrzymam się do nowego roku.
 
reklama
Do góry