reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

reklama
dziewczyny ale jestem zła .... kurde mam normalnie kolege ciemniaka ..
Wysłałam mu linka jakie ma byc krzesełko , że ma stac na nogach ... a nie być montowane do krzesła wwrrrr ... i weź tu kogoś o coś poproś ..
Sprzedam na allegro i kupie sobie sama - trudno drożej ..

Amazon.com: safety recline & grow - Baby Products: Baby

Zreszta zobaczcie co dostałam .:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry:...sory linka nie da się wkleic . Przed chwilką własnie wypatrzyłam mate fishera tą rainforest w stanach kosztuje 53 dolary ... kurrr dlaczego u nas jest tak drogo
 
Ostatnia edycja:
Sanya - Zaba WYMIATA!!!!
Ja do lekarstw kupilam specjalny smoczek w Mothercare - super rzecz tyle ze moj syn nie toleruje smoczkow wiec lezy nieuzywany.:dry:
 
aniam- ale takie krzesełko tez może ci się przydać:tak: ja mam takie montowane na krzesło z fishera i powiem ci, ze jest ono nieocenione jeśli chodzi o wyjazdy... szczególnie gdy się ma tak skręcone dziecko jak moja julka:-p
 
Aniam- może nogi dośle w osobnej paczce? :blink::-D:-D Ok ok już nie żartuję... no ale fakt dał ciała...

Mam nadzieję,że ta buteleczka się nie przyda. To NUK, kosztowala 11.99 zł i ma jakieś 5 cm :-) Wogóle dziwna sprawa, kupilam dzisiaj pojemniczek na smoczki TT robiony przez NUK-a za 12 zeta.. IDENTYCZNY tyle, że na pudełeczku samo NUK... 8 zł.... Niestety z tych "tańszych" nie było mojego ulubionego koloru heheh ;-)I jeszcze mnie poniosło i kupiłam smoczek z wypustkami bo tamten gdzieś posiałam i gryzak silikonowy.
 
Karina , Ewa - dołączcie do teamu żabowego , bo ja też mam:-D:-D:-D

Karina - krzesełko nic mnie nie kosztowało bo kolega twierdzi że wisi nam kase , bo J mu kiedyś bardzo się przydał przy zakupie części do motoru zreszta takie krzesełko kosztuje w stanach ok 30 $ tu nie chodzi o kase tylko o fakt ciemniactwa ....

ja narazie lekarstw nie podawałam ale do wody koperkowej sprawdziła się zwykła strzykawka .. ale Ani buteleczka jest fajna .. takie to tycie ( pomysł fajny )szczególnie dla dzieci tolerujących butle
 
reklama
W ogóle to gadżety do podawania lekarstw sprzedaje firma Canpol - jest buteleczka, strzykawka, pipeta, i jeszcze chyba coś. Są w hipermarketach, możecie przy okazji oblukać różne opcje. My Piotrusiowi podawaliśmy pipetą jak był niemowlakowaty. :happy:
 
Do góry