reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

aniam jak juz pisalam nie uwazam ze na chop hura kupujecie, tak o poprostu bo jeden bo fajnie wyglada, bo zobaczylas i juz. Tylko chcialam sie dowiedziec na jakiej podstawie piszesz ze jest naprawde dobry, bo moze jestem slepa ale oprocz tego ze pisalas o dobrej opinii znajomych to zadnych innych argumentow sie nie doczytalam, a jak dla mnie to troche malo i tyle. Sanya pozniej pisala i faktycznie musze sie z nia zgodzic.

a co do przekupstwa to jest wszechobecne i w zwiazku z tym mam wychodzic z zalozenia ze wszystko co ma super opinie (w tym wypadku wyniki testow fotelikow) to ma ja TYLKO ze wzgledu na to ze ktos cos dostal albo mogl czyms fajnym pojezdzic przez iles czasu? bo jesli tak to faktycznie nie warto w nic inwestowac bo wszystko to spisek koncernow ktore chca tylko zarobic na klientach nic wiecej....

ewa ja tez kupilam fotelik ktory mi sie podobal, malo tego w kwestii kolorysytki zapytalam sie dziecka, ktory mu sie najbardziej podoba bo to on bedzie w nim jezdzil i taki tez kupilam. No ale fakt faktem wybieralam fotelik tylko z grupy tych ktore mialy 4pkt. bo niestety ale w grupie 15-36 nie ma takich ktore by dostaly 5.
 
reklama
No ale fakt faktem wybieralam fotelik tylko z grupy tych ktore mialy 4pkt. bo niestety ale w grupie 15-36 nie ma takich ktore by dostaly 5.

szczerze- całe te punkty, to dla mnie śmieszna sprawa, autentycznie, fakt- żartowałam trochę, ze wybrałam fotelik tylko i wyłącznie sugerując się jego kolorystyką wyglądem itp. ale... oczywiście oceniłam jego wygodę i obsługę (bo dla mnie jest to również bardzo istotne) ale bezpieczeństwo... hmmm pojęcie względne... w momencie kiedy doszłoby do poważnego wypadku (przepraszam za szczerość) g... pomógłby jakikolwiek fotelik i nie ważna czy kosztowałby 100 czy 1000 zł (pomijając oczywiście jakieś styropianowe cuda o których wspominałyści) i czy ma 1 czy 5 punktów w testach bezpieczeństwa. no i powracając do tych testów- kto tak naprawdę nadzoruje ich wiarygodność? kinga- sory, ale to co ty piszesz jakoś mnie nie przekonuje... no ale oczywiście to tylko moje zdanie.
 
ewa co do ceny fotelikow to nie uwazam ze im drozdze tym lepsze, raczej te za grube pieniadze uwazam przesadzone. Natomiast coz, ani ja nie wiem na ile sa one wiarygodne i czy faktycznie powinno sie nimi kierowac, ale ty rowniez nie jestes w stanie sprawdzic ze to tylko pic na wode. Nie wiem czy warto w takim temacie wychodzcic z zalozenia ze to tylko pic na wode fotomontaz.
 
aniam Tylko chcialam sie dowiedziec na jakiej podstawie piszesz ze jest naprawde dobry, bo moze jestem slepa ale oprocz tego ze pisalas o dobrej opinii znajomych to zadnych innych argumentow sie nie doczytalam, a jak dla mnie to troche malo i tyle.
Oki juz wiemy ze dla Ciebie to malo.
A nam wyrodnym matkom wystarczy ta wiedza ktora udalo nma sie zdobyc na temat tego fotelika :-D:-D:-D

Kinga - oki masz swoje prawo wyrazac opinie... tylko ze nikt sie nie pytal jakimi kryteriami trzeba sie kierowac wybierajac fotelik a Ty od razu strzelasz nam caly wyklad na co sie powinno zwracac uwage - no tak niby nie zrobilas to bezposrednio zwracajac sie do nas.:dry: My tylko rozmawialysmy o tym jak kupic wybrany juz wczesniej fotelik...
I powiem Cie ze jezeli sa tu mamy ktore uzywaja marketowych fotelikow dla swoich dzieci to chyba jest im bardzo przykro:-(.
 
Natomiast coz, ani ja nie wiem na ile sa one wiarygodne i czy faktycznie powinno sie nimi kierowac, ale ty rowniez nie jestes w stanie sprawdzic ze to tylko pic na wode.

no własnie nie jestem i dlatego wybierając fotelik kierowałam się zupełnie innymi kryteriami niż ty. jak wspomniałam- przede wszystkim stawiałam na wygodę maluszka (do tego nie były mi potrzebne żadne testy), no i oczywiście łatwością w obsłudze, a bezpieczeństwo- jak wspomniałam sprawa względna...


I powiem Cie ze jezeli sa tu mamy ktore uzywaja marketowych fotelikow dla swoich dzieci to chyba jest im bardzo przykro:-(.

no właśnie!

każdy ma prawo do właśnego zdania, ale są pewne granice co do formy przekazu:wściekła/y::wściekła/y:
 
ewa dla mnie wygoda liczyla sie tak samo jak cala reszta...

a wiec konczac ta niepotrzebna w zasadzie dyskusje, bardzo przepraszam wszystkie mamy ktore moglam w jakimkolwiek stopniu urazic czy sprawic przykrosc, nie bylo to moim zamiarem! a co do formy przekazu rowniez przepraszam jesli wydal sie wam hmhmhm nie wiem..napastliwy? dobre okreslenie? tu sie ujawnila moja skaza charakterologiczna odziedziczona po ojcu niestety. No i przyszlosciowo faktycznie nie bede sie odzywala nie pytana o zdanie. Jeszcze raz przepraszam.
 
Hej hej, dziewczyny, wyluzujcie.
Subtelna jest różnica między
"jesteś wyrodną matką bo masz fotelik hipermarketowy"
a
"Jakbym JA kupiła fotelik hipermarketowy to uważałabym SIEBIE za wyrodną matkę"
Joł?;-)
 
aniam jak juz pisalam nie uwazam ze na chop hura kupujecie, tak o poprostu bo jeden bo fajnie wyglada, bo zobaczylas i juz. Tylko chcialam sie dowiedziec na jakiej podstawie piszesz ze jest naprawde dobry, bo moze jestem slepa ale oprocz tego ze pisalas o dobrej opinii znajomych to zadnych innych argumentow sie nie doczytalam, a jak dla mnie to troche malo i tyle. Sanya pozniej pisala i faktycznie musze sie z nia zgodzic.

quote]

Kinga - ale ja nie chciałam wcale pisać argumentów przemawiających za tym fotelikiem , ja poprostu z Kariną pisałam na temat tego gdzie i od kogo najlepiej go kupić i tyle. I nie prosiłam wcale nikogo o ocene mojej decyzji.
 
Dzisiaj poszalałam troszeczkę w sklepie i oto efekt:
1. żaba Flip:-) 2. lustereczko i 3. buteleczka do dozowania lekarstw (mama nadzieję,że to niepotrzebny zakup) :-)

Aniam- wklejaj krzesełko!
 
Ostatnia edycja:
reklama
sanya super ta buteleczka do lekarstw, gdzie kupilas i ile dalas? ja to taka pipete kupilam z gumowa koncowka ale taka buteleczka chyba fajniejsza, tylko nie wiem jak przekonac corke do picia z butelki....
 
Do góry