reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

Ja mam cały karton flaneli na strychu .. moze uszyję z tego kocyk jakby było gorąco .. o i to jest myśl .. bo juz mam z tego jedno prześcieradło

Ida - a gdzie taki bazarek .. nie badz taka i sprzedaj adres ...

Aqua - ja tez ostatnio ćwicze silna wole .. zastępuje kupowanie ubranek innymi niezbednymi rzeczami ..
I tak dziś nabyłam : bephanten, gaziki do pepka ( takie zwykłe i jedno pudełko tych gotowców), waciki itp....
 
reklama
Aniam, nie ukrywam, umiem tam trafic, ale nie wiem jak sie nazywa ten teren - to obszar po basenach na tyłach placu Hallera. Bede tam jechac w sobote za 2 tyg (mam nadziejej) i mozemy sie umówić. Jest czynny od rana do południa tylko w weekendy.
 
A ja, k*rwa zostałam bez wózka jak na razie, bo w sklepie skończyły się komplety (czyt: spacerówka, gondola, fotelik). Machnęłam ręką, kazałam im wysłać spacerówkę z gondolą, dokupię ten zasrany fotelik tutaj, nie mam już siły czekać, no bo mi dziecko bez łóżeczka zostanie! Bo to w komplecie zamawiałam: wózek, łóżeczko i materac.
 
Ja już jestem prawie gotowa na Młodzież:-)
Ostatnio kupiłam kosmetyki dla dziecka, pieluszki pampers new baby, podkłady poporodowe, waciki i płatki,pokrowiec na materacyk do wózka, wkładki laktacyjne, kaftanik (muszę ich kilka dokupić jeszcze....) zamówiłam też torbę do wózka, jutro się dowiem kiedy przybędzie:tak:
Ten cholerny kurier umówił się na dostawę komody nr 2 na sobotę między godziną 8 a 12... warowałam jak piesek przy drzwiach nikt się nie pojawił ,nie zadzwonił że nie przyjedzie... kiedy ja dzwoniłam to nie odbierał telefonu... Jutro jak go dorwę w swoje łapy to będzie sajgon nie z tej ziemi:wściekła/y::angry:. Mam nadzieję,że Y. będzie wtedy w domu:-p
A ubranka wszystkie uprałam i uprasowałam:-) pościeli i wkładu też kąpiel nie ominęła, rewelacyjnie się prasuje pościel Feretti, muszę dokupić jeszcze ze 2 komplety:tak:

Zaraz lecę pobuszować na allegro bo nadal nie mam koszulin i kilku innych pierdółek:sorry2:
 
CHyba mowa o bazarku na Namysłowskiej :confused:
Rzeczywiście jest tylko w weekedny o ile nie w soboty. Koleżanka robi tam często zakupy dla swojej córci i jest bardzo zadowolona :tak::tak:
 
reklama
Do góry