reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

Ja z jednoczęściowego w końcu zrezygnowalam. Miałam wcześniej kupić Coccodrillo NYC z zeszlorocznej kolekcji (znalazłam w sklepie internetowym za 75zł, ale się zagapiłam i wyszły). A teraz jak ma te cieplutkie spodnie z zabudowanym przodzikiem to na pewno nie zmarznie, bo na piersiach ma podwójnie, a spodnie są wyjatkowo grube. Samodzielna kurtka zimowa była mi potrzebna choćby ze względu na podróż samochodem i rozbieranie. Jeszcze tylko muszę upolować takie ciensze spodnie ocieplane polarkiem, żeby miał na cieplejszą zimę.
 
reklama
A ja właśnie szukam zabezpieczeń. Ciężko jest, bo moje dziecie rozgryzło już kilka typów i tak naprawdę sprawdza nam się jeden, ale jest drogi :baffled:. Jeszcze nie wypróbowałam do szuflad jednego typu, ale to kupie raczej w sklepie. No i musze zakupic folie antywłamaniową na szybę balkonową, bo boje się, że coś się stanie jak mały się rozpedzi.

Zastanawiam się nad czymś takim HIT HIT HIT BRANSOLETKA ADRESOWA UV - POLECAMY (467564033) - Aukcje internetowe Allegro, Tomek jest bardzo za, a ja sama nie wiem. Z jednej strony to nie jest zły pomysł, z drugiej czy ja wiem...
 
Aletko - to ty jeszcze masz MUTSY?????
Myslalam ze jzu go sprzedalas :-)

My zostawilismy - uzyywamy go czasem (na zmaine z Hauckiem Shopperem) no i zostawilismy dla drugiego dziecka :tak:
Jakby byla roznica 3 lata to tez kupie ta podstawke
 
No dobra kupiliśmy buty dla dzieci... Nie powiem Wam ile wydaliśmy... Wolę tego nei dopuszczać do świadmości :-) (bo tutaj już 4 pary butów dla każdego na rok wychodzi...) Na szczęście na jesiennych zarobiłam trochę bo stwierdziłam że nie muszą chodzić w samych "Bartkach", no i adidaski kupiłam na tyle duże że miałam nadzieję że Igi pochodzi w nich na wiosnę (już topnieją moje nadzieje z każdym dniem). No ale na zimę chcialam juz kupić porządne, z sympatexu, ocieplane. No więc poszliśmy do tego bartka i kupiliśmy dwie pary śniegowców :-) Ale fajne są :-) Mam nadzieję że któreś z tych butów będą pasować na Małego - bo na razie to Hania się zupełnie rozmija z Igim - właściwie to ona ma rozmiar 21, podczas gdy jego pierwsze sandały tyle miały letnie. Więc jego zimowe buty są na nią za duże znacznie, a sandały w przyszłym roku pewnie będą za małe już.... Z kolei "nowy" będzie przesunięty w stosunku do Igiego o pół roku zakłądając więc że będą mniej więcej tak samo rośli i znów nie będą pasować te buty... Szok. Całą kolekcję zbiorę... Dla Hani to chociaż się cieszę bo przynajmniej dziewczęce ładne buty kupię, ale mieć tyle par chłopięcych na każdy rozmiar i okazję....

Pozdro!

Aga
 
Kasro bardzo fajne, ciekawe czy rzeczywiście będą grube i ciepłe, no i ja szukam granatowych.
Zgred, musisz zacząć kupować Haneczce buciki UNISEX, to może chociaż najmłodszy skorzysta. No albo mieć nadzieję, że drugiemu synkowi stopa będzie wolniej rosła. Mojemu np. na razie stopa rośnie wolno, sandały miał 20, w tej chwili nosi rozmiar 21 (półbuty 22 kupiłam z nadzieją, że pochodzi jeszcze na wiosnę he he he :-) ) a paputki po domu ma 20, więc też nie poznosiłby butów po Igim :-) A co ciekawsze, koleżanka 2 miesiące młodsza ma stopę dłuższą o pół centymetra!
No i niestety wiem ile kosztują zimówki w Bartku, to tylko mnie się tak udało, że kupiłam niedrogo, bo miałam rabat 30%.
Aletko, właśnie wygooglowałam sobie co to jest ten funseat i to jest bardzo ciekawy wynalazek. Jak się sprawdza w zastosowaniu?
 
Ostatnia edycja:
Ja upatrzyłam dla Rafcia granatowe Bartki n a zimę ale cena mnie trochę przeraża-122 zł , zastanawiam się na czymś tanszyma jak znajdę. Widizałam ostatnio w wCCC podobne do tych Bartkowych ale rozmiaru nie było.
 
reklama
Do góry