reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

reklama
zania - ja tez w deichmannie :) - z membrana oddychajaca za 99 pln
we wtorek wzielam urlop i objechalam wszystkie centra hndlowe, maskara - 10 h chodzenia, ale sukces - mamy i szalik i rekawiczki i komplet kurtka + spodnie, no i butki, z ktorymi odwieczny problem, bo stopka ma wysokie podbicie i niewiele bucikow pasuje
jeszcze tylko musimy kupic... fotelik samochodowy, bo wciaz w pierwszym jezdzimy :))
 
Ostatnia edycja:
A ja byłam w ikei i kupiłam dziecku Gruchota, nie wiem co mną powodowało, chyba masochizm. Gruchot ma swoją nazwę od odgłosu wydawanego. IKEA | Zabawa | Zabawki | MULA | Zabawka no i to ukochana zabawka Janka jest teraz.

Poza tym dostał żabę na sznurku (drewniana - IKEA | Zabawa | Zabawki | KLAPPAR GRODA | Zabawka) i stołek, który uwielbia przestawiac. Tak się zmęczyłam, że nie kupiłam tego po co pojechałam, jak zwykle. Będę musiała męża posłac chyba...
 
kupiłam córci buciki w Deichmannie :-)
Ewitko i na co sie zdecydowałaś?
Za namową mojej siosty, która twierdzi, że gra edukacyjna jest dla rodziców dziewczynki to najbardziej cieszą sie z lalek, kupilam laleczke Evi w kuchni, która wydawała mi się ciekawa LALKA *EVI*, KUCHNIA, NACZYNIA, GARNKI- SIMBA !!! (432671607) - motoAllegro
Ja na szczęście buty zimowe mam już kupione, kurtkę też, pozostaje czapka i rękawiczki, no i ocieplane spodnie.
 
Dziewczyny - wracam do tematu prezentow gwiazdkowych :-)

Podajcie swoje typy czegos fajnego dla naszych maluszkow prosze - mnie oczywiscie interesuje prezent dla chlopca :-D
Moze jakis warsztat z narzedziami albo cos w tym stylu...:sorry2:
 
Strasznie fajne są te zabawki drewniane ikei

Ja też ostatnio myslałam nad prezentem dla Rafcia na mikołaja i tak się zastanawiam nad kolejką
TOMY CIUCHCIA i TORY sama jeździ 3876 CHOO *AKiJ* (468226718) - Aukcje internetowe Allegro
albo
TOMY Mój Pierwszy POCIĄG KOLEJKA z torami 4402 (468235186) - Aukcje internetowe Allegro

kompletnie nie mam pojecia co by tu jeszcze mogło być
W tym tygodniu znowu kolejny traktor przybył do kolekcji, brrrrr rolnik pełną gębą rośnie.

Zakupiłam wreszcie kombinezon ten szary z turkusowymi wstawkami dwuczęściowy i czapkę do tego z szaliczkiem, jeszcze tylko butów mu brakuje.
 
reklama
Do góry