reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

louise no moje salony też jakby dla pokurcza jakiegoś, ale nie ma co grymasić i co przesadzać- przed wszystkim dzieciaczka nie uchronimy, poza tym to dzieci ery komputerów-niech się oswajają od początku:-)
 
reklama
ewelad-no dokladnie ;-) troche se martwie ze za blisko tego kompa ale do wyboru jest tylko jeszcze blisko telewizora (uroki lilipucich mieszkan a'la pudelka od zapalek w blokach :dry:) wiec musi byc jak jest :-) a po roku go wykwaterujemy do prywatnej bazy w 2 pokoju :-)

louise, to może na rok wykwaterujcie do prywatnej bazy komputer?
 
ewelad przynajmniej taka korzysc ze wiadomo co na komunie im kupic...:-) ehhhhh-marzy mi sie domek i pokoj caly tylko dla juniora...

kropa
narazie nie ma szans na wyniesienie kompa-musi byc jak jest-tak jak mowie u nas male mieszkanko i nie ma w malym pokoju (w zartach nazywanym "garderoba" lub szumnie "gabinetem" a tak naprawde bedacym graciarnia, niewyremontowana zreszta) warunkow na kompa ani na nic juz wiecej.
 
perla super wózio, kapitalne te koła, pojedyncze i nie za małe nie z duże, pewnie fajnie się jeździ:tak:

emih
marzył mi się ten bolder, jest kapitalny i ekstra kolorki ale za drogi dla mnie:-p

louise też widzę masz jaśniutkie łóżeczko jak ja, no bardzo ładne:-D I ładniutka pościel;-)
 
Perla super wozio!
dziewczeta posciele piekne..i juz ubrane?:O...to i ja w tym tyg juz zakaldam:D...bo milam pytac kiedy zakladacie..bo ja nie moge sie doczekac;P
 
Ja mam ta torbe tylko cala czarna i jestem zadowolona - najbardziej podoba mi sie mocowanie do wozka ze torba nie jest zakladana na pasek tylko na zatrzaski takie jak przy pasach wozka np. spacerowek i sie nie chmajta i nie spada :)
Dziękuję Sasanka.1 za opinie, chyba to mocowanie jest rzeczywiście przydatne.
Czytałam też gdzieś że w tej torbie jest przebijak, ale nie znalazłam żadnego zdjęcia z tym przewijakiem, czy możesz mi opisać czy jest praktyczny i czy rzeczywiście jest w komplecie? Z góry dziękuję
 
Dziękuję Sasanka.1 za opinie, chyba to mocowanie jest rzeczywiście przydatne.
Czytałam też gdzieś że w tej torbie jest przebijak, ale nie znalazłam żadnego zdjęcia z tym przewijakiem, czy możesz mi opisać czy jest praktyczny i czy rzeczywiście jest w komplecie? Z góry dziękuję


Przewijak jest w torbie ale zadna rewelacja taki sam jak w kazdej innej torbie - czy bedzie sie sprawdzal z realu sprawdze to za 2 tygodnie jak moja niunia bedzie juz na swiecie :)
 
reklama
Do góry