reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Dzidziusia i Mamy

reklama
Dla mnie najlepszy wózek byłby taki, żeby był stelaż jak w X-LANDER X3, gondola najlepiej duża taka conajmniej jak w ROAN, aspacerówka najlepiej też taka jak X-LANDER X3, ale żeby miał przekładaną rączkę, a niestety nie ma..... i to byłby mój ideał. Ale niestety nie da się połączyć tych wszystkich opcji, razem, a szkoda.....
:-:)-:)-(
 
no wlasnie i ti ninonka jest pis pogrzebany, ze kazdy ma to cos, ale nie ma jednego co by byl idealny, ja caly czas jak narazie obstaje przy implasie, ostatnio ogladalalm go w sklepie, tak wstepnie, no moze gondola nie jest jakas wielka, ale nie jest tez z tych najmniejszych chyba, ale nei o tym chcialam wlasciwie..
tylko tak sie zastanawiam, bo ejzeli nei ejst przekladana raczka, tylko jest mozliwosc zakladania spacerowki tylem lub przedem, to chyba troche dziwne jest bo stelarze najczesciej maja miedzy kolami z jednej srony ten schodek na nogi,.
co myslicie?? ja jednak jestem za wozkeim 3 w 1
 
Co do spacerówki to racja... szybko się wymienia tą która jest w wózeczkach 3 w 1 bo te na stelażach od gondoli nie dość że ciężkie (bynajmniej cięższe niż pojedyncza spacerówka) to jeszcze koła mają szeroki rozstaw że do osiedlowych sklepików nie da się wjechać.

A ten wózeczek chicco... odpada przede wszystkim właśnie za koła. Najlepiej gdy koła są dość duże, najlepiej pompowane i na amortyzatorach czego w tym akurat brakuje. Za te cenę można już kupić właśnie fajnego x-landera (moim faworytem jest x-lander xa) który ma fajne duże pomopowane koła bynajmniej wizualnie fajne:-D Nie sprawdzałam w terenie a w sklepie to same wiecie wszystko fajnie chodzi;-)
 
Jesli chodzi o wozki chicco to chyba sa juz przereklamowane!!!!
Ogolnie jestem z niego zadowolona, oczywiscie oprocz paru wad ale kazdy wozek ma jakas wade!!! Kupowalismy go prawie 3 lata temu, szczerze mowiac to byl pierwszy sklep do ktorego weszlismy tak nam sie spodobal ze kupilismy, no wiecie tacy niedoswiadczeni rodzice, z nikim nie konsultowalismy tego:sorry2:ale na prawde jest ok

Jesli chodzi o kola to i tym razem chcemy male, bo mieszkamy w Belgii zimy nie ma tak, jakbysmy mieszkali w PL to duze na bank:-):-)
 
Szwecja - nazywana krainą śniegu - niewiele ma z tym śniegiem wspólnego - hehehe - dużo ostrzejsza zima tegoroczna była w Polsce - więc kompletnie nie wiem jaki wózek byłby najodpowiedniejszy. W sumie i tak jakiego byśmy nie kupili i tak z moim charakterkiem - szybciutko znajdę wady :-D:-D:-D
 
Witam przyszle mamusie :-)

Jezeli jeszcze sie nie zaopatrzylyscie to zapraszam do kupna sterylizatorow firmy Tommee Tippee (+Gratisy).


Sama jestem mama listopadowa, i jestem bardzo zadowolona z tej firmy. Kozystajac z okazji ze mieszkam w Uk, mam dostep do artukulow Tommee Tippee prosto od producenta :tak:, cena jest wyjatkowo atrakcyjna poniewaz produkt jest zapakowany w oryginalny szary karton dzieki czemu nie placisz za kolorowe opakowanie a za sam wspanialy produkt.

NAJTANSZY !!! sterylizator TOMMEE TIPPEE (594170639) - Aukcje internetowe Allegro

ELEKTRONICZNY STERYLIZATOR PAROWY - Tommee Tippee (594145852) - Aukcje internetowe Allegro
 
Witajcie
Co do wózkow bardzo duży temat i wiele opinii jest na formo lipcówek 2009- wózki. Dokładnie przestudiowałam ten wątek. Wybór wózkow jest ogromny i mozna odszalec dlatego wstepnie zaczełam już przeglądac. zrobiłam sobie listę - co mój wózek MUSI miec - 6 punktów - tylko jeden spełnił moje wszystkie wymagania
Vedi Freeline kol.112

jednym z argumentow jest cena a po dołożeniu wszystkich możliwych akcesoriów w tym fotelika do samochodu zmieszcze się w 2.000,00
 
reklama
To ja znów o wózkach pomarudzę:zawstydzona/y:.Dziś bawiłam się w poszukiwania wózka, wybrałam 3 faworytów:
Roan Rocco
rocco_floral.jpg

Roan Kortina
roan-kortina-wielofunkcy_704.jpg

Bartatina Jedo
e76bc48f025ed864a73fffc3d360039b.image.426x545.jpg


2 pierwsze mają gondolę 82 x 38 cm, nawet ta kratka w tych modelach mnie tak nie razi jak w maricie, bartatina ma gondolę 80 x 35 cm. Mam nadzieję, że z tych 3 uda się coś wybrać i przestanę szukać już wózków na necie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry