reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Dzidziusia i Mamy

Oli wózek ładny ale jak dla mnie ma 2 poważne minusy:
-kółka niezbyt nadające się do jazdy zimą
-cena
natomiast słyszałam że rewelacyjnie się składa - coś dla osób często jeżdżących samochodem :tak:

kola rewelacja ale wlasnie ta zima ciezkawo, chociaz w Belgii nie ma zimy:-)Moja siostra ma wielkie kola i nie jest zadowolona bo taki ciezki jest i kola nieskretne przez to i latem taki wydaje sie ciezki i stabilny!!!ale kazdy ma swoje zdanie, ja chcialabym teraz inny wozek bo ten mi sie znudzil:-D:-p

Cena no fakt drogawy jest ale jednak 3czesciowy:happy:

Jesli chodzi o skladanie go rewelacja, my podroznicy jestemy wiec dla byl superrr:happy:ale i tak chcemy inny;-)
 
reklama
Najgorszy minus tego wozka moim zdaniem, szczegolnie mojego M to nisko raczki, i M musi sie garbic jak chce pwoozic dzidzie:wściekła/y:
 
Ja będę musiała miec koniecznie wózek z regulowana rączką bo wysoka jestem(176). Podobają mi się wózki firmy "Marita". Nie są drogie bo wersja 2w1 kosztuje ok 1000zł a podobno wygodne i maja duże koła.;-) Jeszcze trochę czasu jest w pierwszej kolejności pewnie kupię łóżeczko, a potem wózek.
 
Twistera widziałam niedawno na żywo. Jest śliczny. Ale wszędzie te malutkie gondole :crazy: Tak samo tako jumper, ubolewam nad tym strasznie. Merc jest fajny, myśmy patrzeli na merc4, no, ale nie wiem. Na żywo widziałam go, ale tylko u kogoś. Nie miałam okazji pooglądać, podotykać itp. itd. :-p Ja już sama nie wiem, strasznie podobają mi się te wózki z typową gondolą, ale z tych to chyba tylko Roan Marita taki duży jest. A ten koszyczek na dole wybitnie mi nie przypadł do gustu.

Widzę, że masz teki samo podejście do rzeczy jak i ja....
Też ten Roan byłby ok, ale ten koszyczek jest jakiś taki.... hmmm
 
Ten Treeco nawet mi się podoba, ciekawa kolorystyka (poza modelami we wzorki), lekki (!) i gondola ma aż 80 cm. Ale przednie kółka mi nie pasują - wyglądają niesolidnie jakby miały się szybko połamać - raczej nie sprawdzą się na zimę.
 
Wiecie co ten treeco nie jest zły, a nawet fajny i gondola od np X-LANDERA o 5 cm dłuższa..... ciekawy ciekawy....
 
reklama
nie wstrząs dla maluszka :no::no::no: nie no to kolejny typ odpada, tym bardziej, że u mnie w mieście jest na każdym kroku kostka brukowa to sobie już wyobrażam jak by trzesło....:-(
 
Do góry