reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Dzidziusia i Mamy

hmm a mi właśnie odwrotnie poleciła znajoma miała laktator elektryczny i wymienila go na reczny wlasnie ze wzgledu na ta sile ssania mowi ze recznie sama to kontroluje piersi ja okropnie bolaly i jak to nazwala wolala miec wszystko we "wlasnych rekach":-)i pobierac pokarm wedlug wlasnej wygody niz wedlug ustalonego trybu ssania
 
reklama
Wiecie co ja miałam jakiś taki szklany z pompką. Badziewie okropne używałam go może ze trzy razy. I tak sie teraz zastanawiam czy wogóle ma sens kupowanie laktatora. No bo po co mi to tak naprawde. Narazie Ktośka będe karmić na żądanie więc bedzie miało pokarmu tyle ile potrzebuje
Ciagle się zastanawiam po co te lakatory wogóle:eek:
Jedynie w szpitalu mam taka wizję że sie pamętam uwzieły na mnie położne ze ja napewno małego nie wykarmie i pokarmu nie mam no to ściagałam ale potem znowu mialam taki napływ że mały nie nadążał łykać. :crazy: Za bardzo to skąplikowane.
 
Aguśka dokładnie
Ja tez nie wiem po co laktatory
Miałam nawal pokarmu i bardzo pełne piersi ale radziłam sobie bez odciągania
a wydaje mi sie, że dziecko najlepiej unormuje ilosc pokarmu wg własnego ssania

mam nadzieje ,że tym razem tez nie będzie mi potrzebny taki sprzęt bo rozumiem ,że przy jakiś problemach jest konieczny??
 
Wiecie co ja miałam jakiś taki szklany z pompką. Badziewie okropne używałam go może ze trzy razy. I tak sie teraz zastanawiam czy wogóle ma sens kupowanie laktatora. No bo po co mi to tak naprawde. Narazie Ktośka będe karmić na żądanie więc bedzie miało pokarmu tyle ile potrzebuje
Ciagle się zastanawiam po co te lakatory wogóle:eek:
Jedynie w szpitalu mam taka wizję że sie pamętam uwzieły na mnie położne ze ja napewno małego nie wykarmie i pokarmu nie mam no to ściagałam ale potem znowu mialam taki napływ że mały nie nadążał łykać. :crazy: Za bardzo to skąplikowane.


nooo powiem Ci że to zależy od dziecka...moje leniwe bylo i mleka nie wyciągało tyle ile powinno i musiałam właśnie odciągać i butelką podawać więc mnie laktator baaardzo pomógł:tak::tak::tak::tak::tak:
 
zmienię Wam temat i podrzucę inf na temat podgrzewaczy. Wypatrzyłam na allegro w miarę tani:
PODGRZEWACZ-URZADZENIE WIELOFUNKCYJNE- 9w1 OKAZJA! (728089961) - Aukcje internetowe Allegro
Ja mialam podgrzewacz Aventa, wprawdzie karmilam piersia i nie bardzo sie przydal jesli chodzi o mleczko, ale jesli chodzi o piciu to superr sprawka, moment i juz cieple:-);-):tak:
A co do laktatora, myślę że lepiej się wstrzymać z zakupem. Tak naprawdę nie wiadomo czy się przyda.

_oli_ ... a gdzie mozna taki pas kupic ?
ja kupilam w sklepie z rzeczami dla kobiet ciezarnych:tak:;-)
 
co do laktatora to tez mam zamiar kupic dopiero po porodzie :tak:

a, no i w piatek kupilismy z moim wreszcie wozek dla maluszka :-) i zdecydowalismy sie na X Landera XQ :-) wrzuce fotki jak mi sie uda :-)

i mialam wczesniej lezaczek - bujaczek z Coneco jeszcze pokazac ale jakos czasu nie bylo, tez postaram sie wrzucic :-)
 

Załączniki

  • DSCN8000.jpg
    DSCN8000.jpg
    37,8 KB · Wyświetleń: 40
  • DSCN8001.jpg
    DSCN8001.jpg
    41,9 KB · Wyświetleń: 37
  • DSCN8003.jpg
    DSCN8003.jpg
    31,3 KB · Wyświetleń: 43
reklama
Do góry