reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Dzidziusia i Mamy

reklama
oto pokoik Zalci :-)
7b4bcc45726c4bddmed.jpg

i jej śliczny rożek(becik):tak:
e89c482b7b85e349med.jpg

7b4bcc45726c4bdd.html
 
i ja dziś wreszcie umyłam okna i ubrałam łóżeczko, aż sie napatrzeć nie moge...:-):tak:
 

Załączniki

  • IMG_0581.JPG
    IMG_0581.JPG
    40,8 KB · Wyświetleń: 81
  • IMG_0582.JPG
    IMG_0582.JPG
    40,3 KB · Wyświetleń: 72
Kiedyś pisałam jaki leżaczek moja siostra sprezentowała Roksance, ale jednak go nie kupiła, bo stwierdziła ze lepiej będzie jak kupi uniwersalny, a nie różowy i kupiła taki:
 

Załączniki

  • 712152233.jpeg
    712152233.jpeg
    31,4 KB · Wyświetleń: 59
Jakie podkłady poporodowe kupujecie. Mi dziś polecono z TENA LADY maxi i kupiłam. Jeszcze są z Hartmana ale nie mogę ich dostać. Co do bell mam doświadczenie i dziękuję za nie.
 
aanetka pokik prześliczny:-) i pościel słodziutka:tak:

kasiunia ten leżaczek też jest bardzo ładny ja wole takie kolory niż róż czy niebieski:-) śliczny, sama bym taki chciała

a co do podkładów to ja mam takie wielkie podpaski i to właśnie z bella:sorry2: a kupujac je to myślałam ze chodzi o taki co kładzie się na łóżko a jak przyszłam do domu patrze a tu podpaski......... nic juz nie rozumiem z tymi podkładami ahhhh:dry:
 
reklama
Ja z bell miałam po pierwszym porodzie i były niewygodne. Zwijały się i odklejałay . W dodatku ogromne są. Teraz szukam czegoś wygodniejszego. Tylko nie wiem czy wyszło coś lepszego
 
Do góry