reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Dzidziusia i Mamy

KALUSKA ja będę rodzić w Bytomiu z racji tego ,ze tam pracuje mój gin,no i że blisko.Jeżeli chodzi o Rude Śląska to słyszałam dobre opinie,ale zdarzały się też złe.Pozdrawiam serdecznie;-)
 
reklama
Ja zamówiłam sobie z tej serii ten przybornik torbę z serduszkiem, prezentuje się fajnie, chcę w nim trzymać pieluszki i jakiś kremik do pupci czy chusteczki. Jedno tylko jak dla mnie to zbyt sztywny materiał i cieżko mi się rpasował, ale ogólnie śliczny.
 
Sliczny:-), ja mam podobny:-D z misiem albo kroliczkiem Hm.. nie pamietam.. dwa.. jeden za 3,50 funta... Przerazajace polskie ceny...:cool:
 
no może są gdzieś taniej, może w hurtowniach ale ja nie mam już siły biegać po sklepach, dziś i tak z dziwnym kłuciami chodziłam i modliłam się co by nie były to skurcze :-D
 
A ja zrezygnowałam z zakupu specjalnych ręczniczkó dziecięcych. Mam oktylion nowych, wyprałam kilkukrotnie, wyprasowałam i są ok. Choć te dla dzieci są przeeeśliczne :-)
 
ja też szczerze nie miałam kupować takich ręczników bo dostałam masę od teściowej takich wielgachnych plażowych ale, ten był akurat tani i chciałam zobaczyć jaki to gadżet:-D poza tym tu się dostało 2 od mamy tu była okazja to kupiłam jeszcze jeden z kapturem ale myjka w zestawie była więc takich typowo dzidziowych mam 4 i 4 myjki. jednak moja ulubiona to taka rękawica różowa, która na końcu każdego palca ma główkę świnki:-D
 
ja też nie kupuje ręcznika typowego dla maluszka. Mam w domu dużo wielgachnych ręczników i te mi powinny wystarczyć. Zresztą,później nie wiadomo co z tymi ręcznikami z kapturkiem robić. Jednak gdybym trafiła coś taniego,może bym się skusiła.
 
reklama
a ja kupiłam narazie 2 ręczniczki z kapturkiem i już raczej więcej z kapturkiem nie zamierzam kupować chyba że jakiś mi się szczególnie spodoba do tego kupiłam narazie 2 zwykłe ręczniki z fajnymi miśkami:) też mam dość sporo ręczników w domku ale ręczniki to taka rzecz której używa się na codzień więc myślę że ich nigdy dość:) a te z kapturkiem też można potem powiesić na wieszaczku i używać do rąk :)
 
Do góry