reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupowy zawrót głowy !

Alexia dla dziewczynki masz już ciuszki na kilka lat do przodu... teraz czekasz pewnie na poznanie plci
Milka uwielbiałam jeździć na car boot :-)
Kitki moja córcia w liście di Mikołaja napisała tylko, zeby rózgi nie przyniósł bo była grzeczna ;-)
 
reklama
Dziewczyny dziękuję Wam za wszystkie komentarze i miłe słowa. Ja tez jestem w szoku jak można mieć tyle ubranek z każdego rozmiaru. Wiele z tych ciuszków jeszcze z metkami. Babcia tak rozpieszczala swoją wnuczkę i podobno nie było tygodnia żeby nie kupiła kilku sztuk. :-)

Co do płci to mam nadzieję,że we wtorek 8.12 lekarz w końcu mi potwierdzi. Na pierwszych prenatalnych lekarz przypuszczał, że dziewczynka. Potem mój gin na zwykłej wizycie tez powiedział, że wydaje mu się, że dziewczynka. Na drugich prenatalnych lekarz znów tylko przypuszczał,ze dziewczynka. Hmmm 3 x dziewczynka tylko że każdym razem miała taką pozycję, takie ułożenie że potwierdzić nie dalo się. Zobaczymy we wtorek :-)
 
Kitki super dresik !!!
Dzisiaj szukałam ciuszków dla mojej 9 letniej chrzesnicy i przy okazji "przypadkowo" przechodziłam obok małych ciuszków. Kurcze niektóre są prześliczne, nie wiem czy dam radę powstrzymać się od zakupu :-)
 
bluelovi ja kupuję ubranka az do 18 msc-y :D więc ta ilosc sie rozklada w czasie :)

Ewe1982 a Ty mieszkasz w UK? ja tak i tutaj w Black Friday zawsze są olbrzymie wyprzedaże :) następna zaczyna sie w Wigilię, warto polowac :D ja zawsze poluje online
Milka ja mieszkam w Polsce. Ale w tym roku zauwazylam ze zaczeli wprowadzac cos na styl brytyjskiego Black Friday. Tylko ze w znacznie mniejszym zakresie. Tylko w niektorych sklepach byly jakies promocje i to nie wielkie. W h&m jak patrzylam to kilka letnich ciuszkow przecenili. :no:

Alexia super masz kuzynke ze postanowila sie podzielic swoimi skarbami. Mogla w sumie sprz3dac tak pewnie nie ktorzy by postapili. A tak to ogromny wydatek Ci odpadl.

Kitki super dresik.
Ja tez juz posprawdzalam co mam po mojej corci. Troszke jest tego ale czesc bede musiala pokupic bo akurat rozm 56 i 62 mialam od kolezanki a teraz te ciuszki juz sie raczej nie nadaja bo miedzy czasie sie rozeszly po innych kolezankach.
 
Ostatnia edycja:
Moje zakupy z wczoraj

WP_20151205_10_02_19_Pro.jpg
 

Załączniki

  • WP_20151205_10_02_19_Pro.jpg
    WP_20151205_10_02_19_Pro.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 60
reklama
Slodkosci... az zatesknilam za dziewczecymi ciuszkami...ale tylko przez chwile;) ciesze sie ze w koncu bede na luzie kupowac zielenie i granaty
 
Do góry