reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupowy zawrót głowy !

Alexia ile ciuszków!! :D kurcze, super masz kuzynke :D a kiedy masz kolejną wizytę u gina zeby dowiedzieć sie płci? trzymam kciuki za dziewczynkę!
 
reklama
bluelovi ja kupuję ubranka az do 18 msc-y :D więc ta ilosc sie rozklada w czasie :)

Ewe1982 a Ty mieszkasz w UK? ja tak i tutaj w Black Friday zawsze są olbrzymie wyprzedaże :) następna zaczyna sie w Wigilię, warto polowac :D ja zawsze poluje online
 
Milka ja robię dokładnie tak samo...dzieci maja wypełniona szafę i komody a składziku plastikowe wielkie pojemniki a ubraniami na przyszły sezon...ja z kolei kupuje na garage sale...uwielbiam te wyprzedaże domowe;)ubrania dla dzieci super jakos kupuje po 1$albo taniej wiec zawsze ich zaopatrze od zabawek po ubrania ..wcześniej moj maż mówił ze za duzo kupuje i szafy sa przepełnione ..ale jak potrzeba gdzieś wyjsć albo sezon sie zmienia to wszystko jest i nie trzeba po sklepach ganiać ;)i nic sie nie marnuje ..rzeczy po Patryku wysyłam dla siostry synka a z kolei po martusi nie mam komu oddać wiec do czerwonego krzyża zawożę
 
Moj dzisiejszy zakup. Wczesniej chyba sie nie wstawilo
 

Załączniki

  • 1449230580973.jpg
    1449230580973.jpg
    12,9 KB · Wyświetleń: 50
marzenka no tak, w US macie te fajne uliczne wyprzedaze :) tu są podobne samochodowe, są znane miejscówki i ludzie jeżdżą tam sprzedawac wszystko :) rozkładają straganiki i wyciągają z bagażnikow wszystkie fanty. i masz rację, ja tez wolę mieć wszystko na jakiś czas niz potem miec problem z ubraniem brzdaca :)

Kitki sliczny dresik :)
 
Swietny :) zapomnialam ci wtefy odpisac ,tak kupilam corce na mikolajki ta lale ;) czeka na szafkach kuchennych na samej gorze zeby gowniara mala nie znalazla tK jak twoja :)
 
Moja napisala list do mikolaja ze chce lego. Kota robota. Lyzwo-rolki. X boxa. I lalke eqyestria rock bo miala ale tylko chwile bo mama jej zabrala i powiedziala ze to prezent dla klary mial byc☺
 
reklama
Tak cwaniara napisala. Chyba podjade po inna lalke albo dorzuce te rozpakowana bez okazji. Bo wtedy jej w zlosvi zabralam i powiedzialam ze teraz nie ma prezentu dla klary i nie pojdzie na urodziny. Oczywiscie prezent kupilam a na urodziny idziemy dzis po poludniu. Ale w zlosci ja postraszylam niepotrzebnie
 
Do góry