reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowy zawrót głowy !

Rsz fizjoterapeutka bardzo odradzala mi te pasy bo wtedy mięśnie dużo dłużej dochodzą do siebie - są cały czas jakby odciążane. No i takie uciska nie tez średnio korzystne.

Martita moja kuzynka ma taką dostawkę dla córki i mała ją uwielbia.
 
reklama
Fenika tylko, ze moja corka juz duza i nie wiem czy oplaca sie taka inwestycja... Z drugiej strony moja corka to taki typ, ze czasami zatrzyma sie przed sama ulica czym przyprawia mnie o atak serca, a z wozkiem bedzie mi ciezej nad nia panowac.
 
Hmm to córka kuzynki od drugiego roku życia na tym jeździ a teraz ma 4 lata. Może w sklepie przetestujcie?
 
rps20160305_213835.jpg
 

Załączniki

  • rps20160305_213835.jpg
    rps20160305_213835.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 346
Mój waży 18 kg... wiec odpada, do przedszkola mamy z 300 m nie dużo ale potrafi iść i z 30 min... trzeba patyki po drodze wyzbierac i takiw tam :) I takie spacery 2 razy dziennie i nie raz mam dość :D ale już od wakacji go uczę wszędzie bez wózka chodzić i trzymam się tego bo się boje ze raz odpuszczę i będą histerie :D
 
reklama
Do góry