reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowy zawrót głowy !

reklama
Ja tez mam zielony wózeczek :) maż uwielbia zieleń i on wybrał na początku mnie nie przekonywał ten kolor ale w dobie czarnych wózków bedzie fajnie sie wyróżniać :)i teraz lubię :)
 
Ja mam pstrokaty grafitowy z takim kolorowo- pomaranczowym wzorem. Jak kupowałam Damianowi to mi się strasznie podobał dziś już może nie aż tak :) Ale jest ok no i jest porzadny :) Dla równowagi mam lżejszy beżowy z fotelikiem do auta i z niego będę też korzystać do autobusu jak do lekarza będę jeździć a tamten to tutaj na spacerki długie :) No i jeszcze ta chustę będę zamawiać to z mysla na odprowadzanie Damiana do przedszkola.
 
Ja do wózka kupiłam kocyk z poduszą MINKY... muszę wstawić zdjęcia Wam pokazać.... w ogóle dużo mam nowych rzeczy...
Kochane ,które były już w ciąży oczywiście , używałyście pasa poporodowego?
 
rsz ja nie potrzebowałam pasa poporodowego, brzuszek wrócił do formy z przed porodu w ciągu 2 miesięcy... myślę że Tobie też nie będzie potrzebny ;-) ;)

Ja mam szary kolor gondoli, a czerwoną spacerowkę, stelaż biały.
 
reklama
C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_images.jpg
Czy ktoras z Was rozwazala kupno takiej dostawki?
Moja corka niby juz duza ale taka dostawka jest do 20 kg, wiec jeszcze by sie lapala, a do przedszkola mam po nia spory kawalek i zastanawiam sie czy to nie byloby dobre rozwiazanie chociaz na niedlugi czas...
 

Załączniki

  • C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_images.jpg
    C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_images.jpg
    5,5 KB · Wyświetleń: 71
Do góry