reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowy zawrót głowy !

Słuchajcie ja nie wiem jak to jest z tą medelą czy rzeczywiście jest jakiś cudowny że od razu po przyłożeniu mleko tryska w każdym razie jak zwykły laktator przyłożycie i nic nie leci to nie jest od razu laktator do dupy tylko trzeba nad tym popracować, ja pierwszy dzień po porodzie to w ogóle miałam zakaz zaczynania, że mam trochę odpocząć itd i na drugi dzień na spokojnie- mi też nie poleciało od razu a potem zaczęło tylko po kilka kropli, dalej po 30ml aż w końcu laktacja ruszyła da dobre tylko trzeba konsekwentnie co 3godz pobudzać i stosowałam tą metodę 7-5-3 to jakoś było 7min lewa pierś, 7min prawa, 5min lewa pierś, 5min prawa, 3min lewa pierś, 3min prawa, Damiana mogłam przyłożyć jakoś dopiero na 3-4 dobę ale karmiłam go 2-3 razy dziennie resztę dalej musiałam mu zostawiać bo na OION są tylko godziny odwiedzin nie mogą być rodzice z dziećmi cały czas....
 
reklama
Renia - to nie tak ze sie przylozy i juz leci. Ale jak uzywalam ten zwykly reczny to nie dalo sie sciagnac. Tak mnie piersi bolaly przy sciaganiubze hej. Ryczalam z bolu a mleko nie lecialo
 
W avencie sobie regulowalam moc ssania :) W sumie tak jak ze wszystkim każdemu może co innego podpasowac :) u mnie się sprawdził i elektryczny i ręczny dużej różnicy mi to nie robiło :)
 
Czyli tak jak myślałam, lepiej elektryczny. Ale jaka jest różnica między laktatorem za 150 zł a 350, a nawet 500 zł? Czy ten najdroższy naprawdę lepiej ściąga? :-( :(
 
tez bardzo chcialabym katmic piersią. Ale jeszcze przed porodem bedziecie kupowac te laktatory czy dopiero jak wyjdzie problem z karmieniem to wtedy??
I raczej tez zdecyduje sie na elektryczny tylko pytanie ktory?? Nie jest tak ze te drozsze maja wlasnie rozne moce ssania slbo inne udogodnienia?
 
Ja przy karmieniu cierpialam bardzo na poczatku, ręczny laktator odciagal malutko wiec tym razem zainwestowalam ponad 300 zl w Lovi z bardzo dobrymi opiniami. Nawet jak się nie przyda to nie będę płakać.
 
Moja Medela Swing oprócz regulacji mocy nie miała bajerów. Jakiś kubeczek z dziubkiem i butelkę chyba. I tyle. Ale regulacja mocy jest ważna. Myślę że elektryczny każdy ciągnie. Ale jak jest mało mleczka to chyba żaden cudów nie zdziała. Ja stosowałam metodę 7 5 3 i piłam karmi i herbatki i niestety i tak się pokarm skończył. Ale jakbym miała co 3 h siedzieć i odciagac tyle czasu ręcznym to bym wolala najzwyklejszy elektryczny. Ale ile mam tyle opinii.
 
reklama
Do góry