reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
Super propozycje zabawek dla dzieci, o takie właśnie mi chodziło;-) Wyszperałam już na allegro , teraz tylko zamówić i będzie. Od dawna nic do zabawy nie kupiliśmy Łukiemu i tak mnie naszło żeby kupić mu coś nowego twórczego:-)
Co do memory to my też spróbujemy, tyle że coś mi się wydaje że Łukasz tego nie załapie.
rysia, alicja z Waszych pomysłów na zabawki zawsze skorzystam!;-)
kania my jak byliśmy w kulkolandzie kiedyś to tam była taka kuchnia ze sztućcami, garnkami i Łukasz był wniebowzięty, bawił się z zapartym tchem i tak sobie myślę czy mu takich akcesori kuchennych nie kupić, bo na kuchnie nie mam miejsca, a wcześniej mi się wydawało że to typowo dziewczęca zabawa:-p

Tak mi się jeszcze przypomniało że jak kiedyś byłam mała to miałam coś takiego, ale akurat nie drewniane i lubiłam się tym bawić
http://allegro.pl/nowosc-edukacyjne-puzzle-szescienne-na-farmie-i2243092776.html
 
Ostatnia edycja:
Mała_mi jakie drogie te klocki. Ja w biedronce po chyba 10 lub 15 zł kupowałam.

A tak z trochę innej beczki, ale też zakupowej.
Zauważyłyście, że opakowania większe jakiś produktów (ja widziałam na przykładzie kakao puchatek) teoretycznie powinny być tańsze, a jak popatrzyłam ile kosztuje mniejsze, a ile większe za kilogram to te mniejsze na kilogramie taniej wychodziły.
 
Oj tak drogie e-lona, ale akurat te pojawiły się najpierw jak wpisałam w wyszukiwarkę w allegro, sama bym ich za taką cenę nie kupiła. Mama mi dziś powiedziała że takie klocki jeszcze mamy po mnie w domu i mi je poszuka:tak:
 
Wczoraj zakupiłam matę wodną dla Oliwii :-) ale dam jej dopiero dziś.
Mała_mi Oliwia bardzo lubi te klocki, przekłada ale ja mam układać obrazki.
 
Kania i jak mata? Podobała się Oliwii?

A ja szukałam czegoś dla Franka i...niczego nie znalazlam:-(. Te Memory jakoś do mnie nie przemawiaja-obawiam się,że Franek nie będzie chcial się nimi bawić...Może taki sorter,co Alicja pokazywala... sama nie wiem...Poszukam jeszcze...
 
Emiliab póki co mata cieszy się małym zainteresowaniem :baffled:ale mam nadzieję że to się zmieni.
Auto jej kupię porządne, bo widzę że to ją najbardziej interesuje:-)
A Tobie udało się znaleźć coś?
 
szukałam u nas w sklepach dzieciowych i żadnego fajnego memory znaleźć nie mogę :angry: wszystkie jakieś takie małe i badziewne.... ALICJA Ty to swoje z tej storny www, którą podałaś, zamawiałaś?
 
reklama
Do góry