reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

Ja chciałam polecić zabawki z serii K's Kids (Read and play).
Łukasz dostał od moich rodziców coś takiego:
Zobacz załącznik 375474 Pana metkę. Bardzo fajna rzecz bo Łukasz lubi przed snem mamlać sobie w rączce takie różne elementy typu metki. Zawsze w zabawkach ich szuka. Z tej serii też jest Pan gryzak i Pan szeleścik. Do tego dołączona jest płyta CD + DVD.

Z tej samej firmy są fajne książeczki dla dzieci z różnymi odgłosami, my na przykład mamy takie :
Zobacz załącznik 375469 Zobacz załącznik 375472Zobacz załącznik 375476Odgłosy miasta. Po przyciśnięciu przycisków z nutką można usłyszeć odgłosy jadącego pociągu, dzwonka na lekcję itp
oraz taką:
Zobacz załącznik 375477Rozmowy zwierząt min psa, kota, krowy itp.

Bardzo fajne. Na pewno jest to coś innego niż te wszystkie grające zabawki od których uszy bolą. Te są bynajmniej rozwijające :)
 
reklama
a ja mam pytanie trochę z innej beczki [być może już kiedys ten temat sie pojawil ale kompletnie nie wiem gdzie szukać...]:

czy orientujecie się może jak wygląda kwestia pieluszek do pływania dla dzieci?

z tego co się zdązyłam zorientować sa pieluszki do pływania HUGGIES oraz BABY-DREAM. Będą Alicjuszowi niebawem potrzebna a nie mam zielonego pojęcia, które zakupic i z czym to tak na dobrą sprawe się "je".
 
Ostatnia edycja:
Makuc my używamy juz od dluzszego czasu,na przemian Huggies i baby drem,te pierwsze droższe (ja placiłam 3 zl za sztuke) i wizualnie ladniejsze,zapinane tak jak pieluszka,te drugie tansze (w rossmanie coś koło 11 zł za 10 pieluszek),ubierane jak majtki.
na jednych i drugich jest chyba info że ochronią tylko przed siusiu:-),faktycznie dobry pomysl z tymi pieluchami,nie nasiąkają wodą i wchłaniają ładnie to co trzeba.
 
Witajcie,
Ponieważ zrobiłam sobie przerwę śniadaniową, zajrzałam do was, nadrobić nie mam szans bo ostatnio to mój dzieć całkiem się popsuł. Już tak się cieszyłam że zaczął jeść i przybierać na wadze a tu znowu dooooooppppaaa. Wciskanie jedzenia na siłe aby cokolwiek zjadł a i tak więcej niż 80 się nie wciśnie. Oprócz tego pobudki mamy już o 5 :szok: więc kompletnie nietomna się czuję. Żeby choć człek mógł sie położyć wcześniej spać ale jak to zrobić skoro jak nie ogórki to inne sprawy, no nic dziś będę próbować położyć go po 8 może wtedy pośpi choć do 6.
To sobie ponażekałam :) mam nadzieję że mi wybaczycie.
Z dobrych wieści to że młody próbuje już chodzić i robi parę kroków, no ale łapać trzeba. Nie planuję żadnych chodzików, starszy miał, wogóle nie raczkował a teraz chodząc po pedagogach dowiaduję się jak bardzo istotny jest to rozdział w życiu dziecka mający wpływ na późniejszą edukację.
Człowiek uczy się na błędach, niestety przy pierwszym bardzo wiele ich popełniłam a teraz próbuję jakoś je nadrobić.
Miłego dnia wszystkim a ja wracam do pracy ehh jak mi się nie chce
 
reklama
makuc ja polecam pieluchy do pływania Huggies, bo babydream nam przeciekają,gdyż na dole sa bardziej wycięte... Fakt że huggiesy droższe, ale jak się poszuka to można dostać w przyzwoitej cenie - ok. 16zł za paczke ;)
 
Do góry