reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
bylam dzis w rossmanie. kupilam dla małej zel do mycia z serii rossmanowskiej za 9,90;-), kremik na odparzenia, patyczki kosmetyczne, chusteczki...jestem bardzo zadowolona z zakupow bo wydaja sie dobre chociaz nie drogie. musze jeszcze dokupic oliwke hipp i bede miec chyba wszystko. a i dla siebie kupilam zel pod prysznic i mydlo bialy jelen:tak:. po niedzieli zamierzam spakowac torbe:-D
 
Chciałam poznać waszą opinię o wyrobach early days i w ogóle o angielskich ubrankach, jakich marek szukać, żeby były dobrej jakości. Zamierzam kupić bodziaczki w Sklep internetowy Happy Clothes, czy ktoś już tam kupował? doradźcie czy warto? Doradźcie gdzie można w internecie kupić tanio w dobrej jakości.
 
Krylek ja angielskie ciuszki dla maluchów bardzo lubie, mam sporo i early days i carters i jestem zadowolona, dużo też mam Next, gatunkowo wg mnie bardzo ok a ja jestem nawiedzona pod tym kątem. Niestety nie bardzo wiem gdzie można kupić w necie te ciuszki ale jak ktos wie to też jestem zainteresowana :)

Po 15:00 jedziemy na zakupy i cos czuje ze mnie poniesie...
 
reklama
Krylek ja mieszkam w Anglii i powiem ze te body sa OK :)) Early days kupilam w Promarku jest to sklep w ktorym za male pieniazki mozna sie fajnie ubrac.
Oczywiscie NEXT, M&S czy Mothercare maja lepsza jakosc ale z drugiej strony dziecko tak szybko rosnie ze czasem kupic cos w wiekszej ilosci troszke taniej.

Te bodziki ktore pokazalas jak dla mnie sa bardzo dobre pralam je juz 2 razy i po praniu zachowuja sie tak jak przed czyli nie powyciagane i nadal prezentuje sie ok.
Cena tez uwazam ok jak na polskie warunki bo widzialam juz ze na ALLEGRO sprzedaja je pojedynczo za KOSMICZNA cene!!!!!
Jak dobrze pamietam w Anglii kosztuja ok 4- 5 funtow wiec 37 za 7 sztuk naprawde dobra cena.
 
Ostatnia edycja:
Do góry