reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

Dziewczyny, my tu w UK mamy troche ulatwiona sprawe, bo ciuhcy dla dzieci sa baaaaaaardzo tanie i w ogole wszystko jest tanie w porownaniu do pensji. Niestety dokladnie odwrotnie niz w Polsce. Rzadko Wchodze na ten watek, bo cala wyprawke kupujemy tu w Szkocji, nie w kraju a marki sie oczywiscie roznia. Chcialam wam tylko powiedziec, ze w sobote bylismy na pierwszych poszukiwaniach wozka.Obejrzelismy kilka, wzielismy katalog i pol niedzieli spedzilismy wertujac go i zaznaczajac rozne opcje. Cala noc snily mi sie wozki glebokie, spacerowe, wozki inwalidzkie :szok:!!!! i Nawet lezaki na kolkach! :-)

widze ze i tobie sie sni jak sie czegos naogladasz. Ja po wczorajszym meczu snilam ze piłkarze graja na ulicy i musiałam z niej szybko uciekac
 
reklama
Hejka

widze ze zasanawiacie sie na hustawkami:))) Tez sie nad tym zastanawialam ale te hustawki ktore tu pokazalyscie moga dzieci uzywac do czasu kiedy osiagna 9 KG.
Dziecko moze taka wage osiagnac w wieku 4,5 miesiaca wiec taki wydatek na tak ktotki okres to niezle spustoszenie portfela.
Zastanowcie sie nad taka opcja

zabawki, Fisher Price, Leżaczek-Bujaczek 2 w 1 M7930, entliczek pentliczek, mebelki, foteliki, wózki, zabawki, Playshoes, akcesoria dla dzieci ta do 18 kg.

Ta rowniez do 18 kg tylka juz taki mercedes bo i husawka i bukaczek w jednym

zabawki, Fisher Price, Huśtawka 3 w 1 Misie P6948, entliczek pentliczek, mebelki, foteliki, wózki, zabawki, Playshoes, akcesoria dla dzieci

na tez stronie nie ma inf ze do 18 kg ale znalazlam taka na innej stronie

Buy Fisher-Price Smart Stages 3 in 1 Rocker Swing. at Argos.co.uk - Your Online Shop for .
tam jest inf ze hustawka do 9 kg a ten bujaczek do 18 kg
 
Dziewczyny dostałam fotelik inglesiny 0-13kg. Był użyty tylko raz. Ale teraz mam pytanie, bo widziałam, że do fotelików też są jakieś bazy. Czy one są konieczne czy wystarczy sam fotelik?
 
Dziewczyny dostałam fotelik inglesiny 0-13kg. Był użyty tylko raz. Ale teraz mam pytanie, bo widziałam, że do fotelików też są jakieś bazy. Czy one są konieczne czy wystarczy sam fotelik?

te bazy sa jak chcesz miec "na zawsze" wpiete do auta, ze w tym miejscu siedzi fotelik i nie musisz sie bawic w zapinanie pasami za kazdym razem, na foteliku powinna byc instrukcja w jaki sposob go zamonotowac w aucie
 
A to spoko. No z boku jest naklejka jak co wpiąć, ale teraz tak poczytałam trochę w necie, jakieś bazy nie bazy tam piszą i aż się przeraziłam:)
 
Też oglądałam leżaczki i wydaje mi się, że najlepsze są te do 18kg, bo starczą na naprawdę długo. Mój 3 latek np. waży obecnie 16kg.
Huśtawkę dostaliśmy z pracy, ale syn w ogóle nie lubił się huśtać.
 
Mam pytanie do doświadczonych mam: Jakiej firmy mleko dla niemowląt polecacie? Tak w razie jakbym karmić nie mogła muszę coś mieć w zapasie. I drugie pytanie od którego tygodnia/miesiąca dodatkowo oprócz cycka podaje się herbatki włoski koper ?
 
moni moni, mnie się wydaje że z mlekiem to jest tak że bobas wybiera co chce jeść.. ja chyba zacznę od Nan-a. wydaje mi się najlepszy. ale doświadczenia nie mam.

jeśli chodzi o leżaczki- bujaczki, ja kupuję taki do 9kilo z dwóch powodów:
1 są tańsze niż te do 18-tu
2. nie sądzę by dziecko powyżej 9kilo chętnie siedziało w leżaczku...
 
Mam pytanie do doświadczonych mam: Jakiej firmy mleko dla niemowląt polecacie? Tak w razie jakbym karmić nie mogła muszę coś mieć w zapasie. I drugie pytanie od którego tygodnia/miesiąca dodatkowo oprócz cycka podaje się herbatki włoski koper ?

Mleko ja podawalam bebiko, sprawdzilo sie

a herbatke hipp ma chyba po 1 tygdoniu, a bobovita po 1 m-cu, musisz przeczytac co jest napisane na opakowaniu
 
reklama
Do góry