reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

Czytałam kilka opinii nt. tej maskotki Sterntaler, jak dla mnie same plusy; też poluję na owieczkę lub osiołka od jakiegoś czasu. Fajne jest to, że sama potrafi się włączyć i wyłączyć, podobno doskonale uspokaja maluchy (ale te najmniejsze, później już mogą nie dać się "nabrać") i staje się ulubionymi przytulakami. Ma sens przede wszystkim kiedy planujemy już od malucha kłaść dziecko spać we włanym łóżeczku, nie z mamą.
Nt. zabawek o kilka złotych tańszych, z pozytywką z odgłosami natury i bijącym sercem też są dobre opinie, niemniej w Sterntalerze przekonuje mnie przede wszystkim to, że nie trzeba jej włączać / ustawiać na określony czas tylko robi to sama.

A jeśli chodzi o rogala / Cebuszkę to kupiłam na allegro wczoraj, do tygodnia powinnam ją mieć więc się podzielę opinią ;) niemniej z tego co czytałam i słyszałam naprawdę potrafi być przydatna w wielu sytuacjach :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A jeśli chodzi o rogala / Cebuszkę to kupiłam na allegro wczoraj, do tygodnia powinnam ją mieć więc się podzielę opinią ;) niemniej z tego co czytałam i słyszałam naprawdę potrafi być przydatna w wielu sytuacjach :)

ja dostałam taką poduszkę i naprawdę super mi się na niej śpi :-) polecam wszystkim! ma żółty kolor i mąż się śmieje, że zamiast do niego to przytulam się do swojego bananka hihi
 
Doris co do wózka to akurat przeczucie mam średnie...osoby, które go kupuja mają gust delikatnie mówiąc mocno odmienny od mojego, chociaż nie wykluczone, że zaskocze się miło, jednak na allegro oglądam na wszelki wypadek. Mój M jest zakochany w maxi cosi mura i mutsy (fan wielkich kółek...) i też niw wykluczone że nawet jak ten co dostaniemy będzie ok to on będzie próbował go sprzedać i mure kupić. Na nową nie mamy szans, podobnie jak mutsy, ale na allegro....

Uska a testowałaś już ta maskotke? Też chciałabym kupić - osiołka, ale waham sie miedzy tym z bijącym serduszkiem a tym z kołysanką, czy to serduszko to faktycznie tak jak normalne słychać?


Mój też jest fanem wielkich kółek i dlatego między innymi podoba mu się nas Roan :):)
 
Ja taką poduszke chciałam kupić ale się rozmyśliłam, chociaż nie powiedziane że do pomysłu nie wróce. Póki co wkładam zwykłą między nogi i jakoś sie śpi.
 
Ja taką poduszke chciałam kupić ale się rozmyśliłam, chociaż nie powiedziane że do pomysłu nie wróce. Póki co wkładam zwykłą między nogi i jakoś sie śpi.
To też jest jakieś rozwiązanie, ale takie w kształcie rogala albo długie, podłużne dodatkowo mogą podpierać coraz większy brzuszek, można zawinąć pod głowę; no a jak się maluch urodzi to podobno przydaje się również do karmienia, można też w podusi zwiniętej dzieciątko wygodnie ułożyć. No, ale ja tylko piszę o zasięgniętych opiniach, co wyjdzie w praktyce zobaczymy. Niemniej chyba nie spotkałam się z opiniani negatywnymi posiadaczek tego typu gadżetu.
 
dziewczyny pod brzuszek to ja sobie kladlam jaska, m-dzy nogi tez jakas podusie, a dzidzie na poczatku to w rozku nosilam, a potem juz bez niczego, a jak zaczynala sie ruszac to lezala na macie na podlodze, wiec gadzet na pewno fajny, ale mozna bez niego spokojnie sobie poradzic, a i do karmienia to tez poduchy sobie podkladalam pod reke:cool2:
 
Doris co do wózka to akurat przeczucie mam średnie...osoby, które go kupuja mają gust delikatnie mówiąc mocno odmienny od mojego, chociaż nie wykluczone, że zaskocze się miło, jednak na allegro oglądam na wszelki wypadek. Mój M jest zakochany w maxi cosi mura i mutsy (fan wielkich kółek...) i też niw wykluczone że nawet jak ten co dostaniemy będzie ok to on będzie próbował go sprzedać i mure kupić. Na nową nie mamy szans, podobnie jak mutsy, ale na allegro....

Uska a testowałaś już ta maskotke? Też chciałabym kupić - osiołka, ale waham sie miedzy tym z bijącym serduszkiem a tym z kołysanką, czy to serduszko to faktycznie tak jak normalne słychać?


Lolisza niestety zabawki jeszcze nie mam, powinna dotrzeć na początku przyszłego tygodnia ale jak tylko dotrze napewno napiszę :)
 
reklama
dziewczyny czy uważacie że spacerówka z dzieckiem do mamy jest potrzebna? bo mnie się wydaje, że jak dziecko przechodzi z gondoli do spacerówki, to już raczej na spacerze zainteresowane jest światem, a nie mamą. Co wy sądzicie o tym? bo ja nie mam doświadczenia i ciekawa jestem opinii większej ilości osób.
Ja byłam wczoraj z moim w "Mama i ja" (podobno bardzo dobry sklep dla maluchów) i tam najbardziej spodobał nam się xlander xa- czy któraś z Was zna wózki tej marki? on właśnie nie ma spacerówki , że dziecko patrzy na mamę, tylko ma spacerówkę przodem do kierunku jazdy i tak się zastanawiam, czy nie będzie to potrzebne? dodam że w daszku jest "okienko" że widać co dziecko robi.
 
Do góry