reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

dopiero się zbieram, żeby coś zakupić.. jestem w 30.tygodniu i chyba czas troche mi ucieka..Powinnam już zacząć kupować...
za bardzo nie wiem od czego zacząć zakupy. Wczoraj zaczęlismy dopiero szkołę rodzenia i mam nadzieję, że sie dowiemy co jest niezbędne a co można sobie odpuścić.. kompletowanie wyprawki dla dzidziusia to na pewno niezła frajda dla przyszłych mam :)
 
reklama
Trafiłam na 2 bardzo fajne książki:
"Wademekum szczęśliwego dziecka. 1 rok życia" autor Gina Ford
"Jak usypiać?" autor również Gina Ford
Moim zdaniem książki warte uwagi.
 
polowanie w 5 10 15
pajacyk za 14,99
3 pary bodziaków zapinanych kopertowo za 9,99
kocyk bawełniany za 19,99
i jeszcze śpiochy z kaftanikiem za 15 zł komplet
 
o, mi też się strasznie podoba ten zestaw, no i fajne ceny! :)
coś mi się wydaje że w piątek zajrzę do tego sklepu jak będę w Krakowie i kupie pierwsze rzeczy dla dziecka. Chociaż taki właśnie kocyk :)
 
Ostatnia edycja:
Kurcze a ile razy ja wejde do 5 10 15 to nic tam nie ma, ale traz jest fajna pora na kupowanie cieplejszych rzeczy, bo sa na nie promocje i mozna taniej sie obkupic:-)

Zazdroszcze wam tych zakupokow juz...ale ja jeszcze tydzien :tak:szybko minie:-)
 
A my po dobrych wiesciach we wtorek wiewczorem wybralismy sie do Tesco po symboliczny ciuszek dla Pawełka i...po godzinie wyszlismy z dwiema torbami...:-)
Tu w UK Tesco ma fajne ciuchy i wszystkie baaaardzo tanie, wiec mozna kupowac na tony wszelkie pajacyki, spioszki, bluzki,spodenki, czapeczki,kurteczki etc. Zakupilsmy wiec mase i juz musialam wygospodarowac szuflade dla Pawelka:-) bo tyle tego bylo. A to dopiero poczatek!
Wczoraj tez zaczelismy troche organizowac i odgracac mieszkanie,zebysmy mieli miejsce na wozek, lozeczko i inne *******ki. Mamy 2 pokoje z kuchnia i maly bedzie w naszej sypialni, wiec wszystko musi byc bardzo gruntownie przemyslane, zeby bylo wystarczajaco duzo miejsca na wszystko.
 
Aniulek84 poleciałam od razu do 5-10-15 i kupiłam kilka rzeczy. W promocji oczywiście. Kocyk miałam w łapce ale małżowi paski się nie podobały :-) Poza tym chciałabym już wiedzieć czy chłopiec czy dziewczynka to bym więcej kupiła.
5t1802_u521.jpg 9,99
5r1802_555.jpg 24,99
5t1805_109.jpg 14,99
5t1814_555.jpg 9,99
5r1804_u019.jpg 19,99
 
reklama
Do góry