reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo Wyprawkowo Mamusiowo Dzidziusiowo

reklama
Sunshine - ja miałam butelki Avent i smoczki też, tylko kupowałam na początku te od 0-3 m-cy, bo te od 0-6 m-cy są większe, a moja córcia była taka drobniutka, że mogłyby być za duże. Potem zmieniłam na takie do 3-6 m-cy.
 
gkvip- dzieki wielkie nio ja mialam na mysli smoczki-dydki :-) bo butelki sa juz ze smoczkami i sa od 0+ . W sumie polozna miala racje bo jak dziecko przyzwyczai sie do jednego ksztaltu to moze innego nie chciec.

MAło tego, że do kształtu się przyzwyczajają. Znajomi ostatnio opowiadali, że kupili smoczek taki sam jak zawsze, ale w innym kolorze i mały za nic nie chciał go do buzi wziąć! :-D
 
Sunshine - ja miałam butelki Avent i smoczki też, tylko kupowałam na początku te od 0-3 m-cy, bo te od 0-6 m-cy są większe, a moja córcia była taka drobniutka, że mogłyby być za duże. Potem zmieniłam na takie do 3-6 m-cy.

Z tego co zdarzylam sie zorientowac to bardzo ciezko jest znalezc smoczki 0-3 przynajmniej u mnie w miescie :shocked2: przeszlam wszystkie sklepy gdzie sprzedaja smoczki i jak np bym chciala te night to nie ma sa 0-6 :-( Moze tylko nie ktore modele... :eek:

MAło tego, że do kształtu się przyzwyczajają. Znajomi ostatnio opowiadali, że kupili smoczek taki sam jak zawsze, ale w innym kolorze i mały za nic nie chciał go do buzi wziąć! :-D

No to niezle, w takim razie bedzie trzeba kupic ze dwa rozne i na zmiane dawac to nie przyzwyczai sie do koloru :-D


mowisz o smokach do butelek czy smoczkach - dydkach kiedy bobas placze? W tych butelkach co kupujesz masz juz smoczki i sa one silikonowe, antykolkowe z odpowietrzaczami jedynie na co musisz patrzec to ile dziurek maja czyli na jaki wiek sa dobre.
A co do smoczkow-dydkow to dawno temu pewna polozna poradzila mi abym kupowala smoczki-dydki tej samej firmy i o tym samym ksztalcie co smoczki do butelek. I tak tez zrobilam 15lat temu i mi sie to sprawdzilo i tym razem robie tak samo. Ja rowniez kupilam butelki Aventa i smoczki-dydki tez Aventa - te pierwsze sa bardzo praktyczne bo swieca w ciemnosciach

Philips Avent Night Time Dummys Soothers 0 to 6 months (8710103543367) | eBay

Philips Avent Orthodontic BPA-Free Fashion Soother, Pacifier, Dummy (0-6m) (8710103543312) | eBay

Avent Soothers Orthodontic Dummies Animal Design Dummy *** 0 - 6 Months *** (8710103527763) | eBay

W TESCO jest promocja na wszystkie smoczki AVENT sa po £3.50 wiec taniej niz na Ebay bo z przesylko wychodzi drozej :tak: Kupilismy na razie jedna paczke 2pack 0-6 bo nie bylo 0-3 - free flow.
 
A ja wczoraj dostalam butelke z AVENT'u Gold 125ml za free :-):tak: zarejestrowalam sie na stronce i mi przyslali- taka miala niespodzianka bo nic nie bylo napisana na ten temat :-)
 
nanulika, szkoda, że to nie moje rozmiary, bo śliczne porobiłaś te komplety, niektóre bardzo bardzo mi się podobają, szczególnie że ja na modzie całkiem się nie znam i fajnie, jak ktoś za mnie wymyśli gotowy zestaw :) mam nadzieję, że Twoje ciuchy trafią w dobre ręce. No, dziewczyny, która reflektuje?
 
reklama
Do góry