reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupowo Wyprawkowo Mamusiowo Dzidziusiowo

ninuszka - ten termometr do ucha pomiar temperatury pokazuje w ciągu 2 sekund, więc szybciutko, a dziecko to nie boli, ja małej nawet w nocy przez sen mogę mierzyć i nie ma problemu, nawet sie nie budzi.
 
reklama
ninuszka ja nakladkę zmieniam raz na jakiś czas, tym termometrem mierzymy glownie temperaturkę Kubie, a jak my sobie chcemy zmierzyc to pozniej od razu zmieniam nakladkę:tak: a Kuba ma jedna na kilkanascie razy spokojnie. I czesto mu mierzylam w nocy jak spal i sie nie budził, chociaz On juz wiekszy wiec tez mu mowilam, ze zmierze gorączkę i nie miał nic przeciwko:-) zawsze mierze i w prawym i w lewym uszku
 
ninuszka - ja sie najpierw skusiłam na taki termometr w smoczku, ale to nie był dobry pomysł, ponieważ mała używała smoczków z firmy Avent, one są okrągłe, a ten miał spłaszczona końcówkę i nie chciała go brać do buźki
 
ninuszka - ja sie najpierw skusiłam na taki termometr w smoczku, ale to nie był dobry pomysł, ponieważ mała używała smoczków z firmy Avent, one są okrągłe, a ten miał spłaszczona końcówkę i nie chciała go brać do buźki

Też takie widziałam na allegro! I zastanawiałam sie czy nie wziąć bo moze byłoby łatwiej zmierzyć temp.;) dobrze ze zapytałam co i jak bo znając siebie i moje szaleństwo na allegro to bym pewnie wzieła:/
 
Dziewczyny dzięki wielkie za pomoc:-)

Już jesteśmy po zakupkach był rossmann i ikejowo i humorek jakby poprawiony:-):-)
Wg wczoraj zrobionej listy i Waszych rekomendacji zakupilam dziś:
-chusteczki mokre babydream 4 opakowania akurat była promocja na dwupak po 3.50 wyszła sztuka
-mała paczka takich chusteczek na spacer
-zwykle chusteczki babydream taką sporą paczkę
-pokłady bd
-płatki kosmetyczne takie duże bd
-puder, oliwka, patyczki bd
-mydelko bambino 2 szt
-krem ochronny z cynkiem bambino
-szczoteczka i grzebien canpol naturalny włos

ikea:
-wanienka
-pokładka na materac
i...
-materac!!!
zupełnie przypadkowo na wyprzedaży okazyjnej bo folia uszkodzona i trzeba będzie wyprac pokrycie. Dla mnie bomba bo i tak miałam zamiar:-)
No i jeszcze takie materiałowe pudełko pojemnik pod lozeczko lekko tylko mniejsze niż samo lozeczko więc poukladam tam tę kosmetyki i jakieś jeszcze inne rzeczy.

No i obniżyło mi się ciśnienie, że nie mamy tylu rzeczy a czas leci...
Jeszcze "tylko" wózek, przewijak i ręczniki i jesteśmy gotowi. Tzn nie momentalnie chyba jeszcze ale lista odfajkowana:-)
 
Przybył mój wózeczek. Jest cuudny. Prowadzi się jak marzenie. Płynie a nie jedzie :) Gondola wielka, dodatkowa przedłużka do budki z moskitierą. Rączka teleskopowa dostosowuje się do tych mniejszych i większych. No i gondola jest wysoko co jest ekstra bo nie cierpię nisko zawieszonych gondoli i spacerówek. Skórzane uchwyty. Kosz na dole niby mały ale pojemny i zapinany na magnesy wiec bałaganu w środku nie będzie widać. Się rozpisałam ale jestem zachwycona tym wózkiem:-)


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
reklama
Do góry