reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo Wyprawkowo Mamusiowo Dzidziusiowo

reklama
Już tłumaczę ;-):
- na wątku wyprawkowym zamieszczamy info co i w jakich ilościach kupić. Tudzież bardziej doświadczone mamy zdradzają co się przydało, a co nie bardzo.
- natomiast tutaj chwalimy się co kupiłyśmy (fotki mile widziane) :tak:

Takie bynajmniej było założenie obu wątków, ale z czasem się chyba nieco wymieszały ;-)
 
hehehe no wlasnie tez mi sie wydaje ze to jedno i to samo tylko na poczatku tamtego jest lista a tu nie :D zreszta nawet ten ma w nazwie "wyprawkowo". mozna je chyba polaczyc w sumie nie?:)
 
to ja się pochwalę chustą, bo właśnie przyszła
zdecydowałam się na początek na kieszonkę-pounch, bo wydaje mi się, że będzie idealna na zakupy, zamiast targać nosidełko, to małego raz dwa w takiej chuście umieszczę i będę mogła śmigać po sklepie:-D

b706c3e3449766f9med.jpg
 
Zaza, kto jest na tym zdjęciu z chustą, bo chyba nie Ty? :szok: Na fb wyglądasz inaczej :sorry2:
 
to ja się pochwalę chustą, bo właśnie przyszła
zdecydowałam się na początek na kieszonkę-pounch, bo wydaje mi się, że będzie idealna na zakupy, zamiast targać nosidełko, to małego raz dwa w takiej chuście umieszczę i będę mogła śmigać po sklepie:-D

b706c3e3449766f9med.jpg
Też się zastanawiałam nad tą chustą. To przetestuj ją i koniecznie nam napisz jak się sprawuje :tak:

Iwon to jest fotka z allegro.

ps ale ta pani jest brzydka :cool2:
 
Zaza, kto jest na tym zdjęciu z chustą, bo chyba nie Ty? :szok: Na fb wyglądasz inaczej :sorry2:
dokładnie tak jak maćku napisała, to fotka z allegro :-D

Maćku dzisiaj to jednak raczej jej nie przetestuje, bo po kąpieli obu psów jest wykończona, a chustę tak czy siak trzeba najpierw wyprać, bo zapach ma taki dość nieciekawy... ale dam znać na pewno:tak:
 
Yhm... no właśnie nie chciałam pisać wprost tego, co napisała maćku :-D Na FB podziwiałam urodę zazy a tu taki obrazek :-D;-):zawstydzona/y::-p
 
reklama
Iwon przestań, bo się zarumienię ;-)

ale fakt ta Pani na tym zdj wyszła bardzo niekorzystnie;-)
 
Do góry