reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupowo Wyprawkowo Mamusiowo Dzidziusiowo

A tak z innej beczki:tak: to mozecie polecić jakiś dobry termometr dla dzidziusia? Bo tak sobie pomyślałam, ze by się przydał :/ mam nafdzieje że nie za szybko!!!!

Wyczytałaś mi to z myśli dosłownie. On rana zamierzałam o to zapytać.
A któraś używała BabyOno? Bo wolałabym taki bez nakładek TERMOMETR elektroniczny BabyOno DO CZOŁA I UCHA (2264425342) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Albo ten (mierzy też dodatkowo np. wodę w wanience ABAKUS BABY TERMOMETR BEZDOTYKOWY (2259327067) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
reklama
Wyczytałaś mi to z myśli dosłownie. On rana zamierzałam o to zapytać.
A któraś używała BabyOno? Bo wolałabym taki bez nakładek TERMOMETR elektroniczny BabyOno DO CZOŁA I UCHA (2264425342) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

:-D
Kurde, a przesyłka od rodzyneczki przyszła mi wczoraj - mogłam zamówić od razu, ale nie wiem w sumei jaki :-( ten brauna co poleca ania wygląda na super sprzęt :tak: ale ten babyono też niczego sobie, hmmmm :hmm:
 
Wiecie co ja ogolnie nie jestem zadowolona z tych innowacyjnych termometrow, kosztuja kupe kasy i tak sa do bani , kupilam kuzynce taki bezdotykowy za 120 zl a i tak rozni sie od niezastapionego rteciowego, ciezko teraz dostac taki rteciowy ale napewno sie zaopatrze w taki, na wszelki wielki wypadek mam tez elektroniczny
 
u mnie bezdotykowe się nie sprawdziły chociaż były renomowanych firm teraz używamy tylko termometr galowy działa tak samo jak rtęciowy tylko nie ma rtęci w środku.
 
Pytałam w szpitalu o termometry. Panie połozne mówiły ze z tymi elektronicznymi jest ok jak nie ma temperatury. tj wskazanie 36,2 czy 36,6 nie robi im róznicy. W przypadku stwierdzenia czy pacjent ma 38 czy juz 39 jest problem. Bo te 4 kreski czasem maja znaczenie.
Ogladałam kiedys na TVN porównanie termometrów i chyba zdecyduje sie na ten bezdotykowy, bo te no uszu wkładane też wskazuja inaczej w zalezności jak gleboko sie włozy
 

ja mam też z firmy Braun - taki do ucha i jestem bardzo zadowolona,

mam taki sam jak ania i katrina i jak najbardziej jestem zadowolona:tak:
polecam!!

A powiedzcie mi jak z tymi nakładkami jest? Jak często się je wymienia?
A jak dziecko śpi to się nie obudzi go wkładając taki sprzęt do ucha? Albo jak płacze przez gorączke to jakoś też nie ma problemu zeby mu w ucho włożyć? Jestem taka niedoświadczona.... :(
 
Wywalę pewnie jak filip z konopi:-D
ja dzisiaj kupiłam 4 szt, mam w domu jeden taki kremowy i jest wygodny z tym że ja za jeden placiłam 30zl a tu są 2 za 20zl!
2szt BIUSTONOSZ *STANIK DO KARMIENIA* 75C 17wzorów (2225729379) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


Co do termometrów ja mam zwykły rtęciowy, elektryczny a mężuś się na ten do uszka uparł to niech kupi:-p podesłałam mu kilka linków, zobaczę ktory kupi:laugh2: Z Alą sprawdzał się paskowy, orientacyjnie jest w porzadku bo można przyłożyć do główki jak mała śpi, kosztuje około 4zl jak jest coś nie tak mierzyłam elektrycznym albo rtęciowym.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry