reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - wyprawkowe szaleństwo :)

Jeju, jakie macie juz obszerne wyprawki! Ja dopiero w powijakach, mam po jednych bodziakach czy pajacykach.. Muszę się chyba bardziej za to wziąć. Do marca coraz mniej czasu.. Jestem przerażona!!
 
reklama
Hej dziewczyny, widziałam sliczne ubrankoe dla Zuzi, taki pajacyk na wyjscie ze szpitala tylko nie wiem jaki rozmiar kupić? 62? 68? Takie misiowe
 
Dziękuje bardzo za porade. Też tak myśle że 62 powinno być ok dopóki ciepło się nie zrobi.
No chyba że urodzi siętak duża jak mój mąż, który mierzył 59cm jak się urodził :-) i ubranko będzie akurat.
Większość kupuję na 62 tego myśle najwięcej brać?
Na 56 też kupić? Dużo?
 
Lu iza moj synus urodzil sie dlugi na 60 cm a misiowy kombinezon na 62 byl meeeega za duzy. No ale dziecko szybko rosnie, wiec na 56 raczej nie oplaca sie miec wielu rzeczy :) ja mam 3 pajace i 3 bodziaki. Tylko do szpitala:)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Ja miskowy kombinezon kupie na 62 cm... termin porodu mam na 8 marca ale 15 marca wyjeżdżam na 3 dniowe szkolenie :( dlatego bym chciała urodzić w lutym ;)
W razie czego ostatnio kupiłam gruby koc to owinie się maluszka i nie zmarznie :)
Dzisiaj wyciagnelismy łóżeczko turystyczne i normalne z piwnicy... turystyczne wprawdzie różowo-bordowe ale mam nadzieję, że wybaczy nam to synus hihi bo Zuzka może spała w nim zaledwie kilka razy. Tylko strasznie czuć go wilgocią bo stało w piwnicy. Teraz musi się wywietrzyc a potem do prania:)
No i tradycyjne łóżeczko też jest wyciągnięte ale je trzeba wyszorowac...jutro wkleje fotki
 
Dziewczyny mam dylemat. Ogladam te kocyki Minky i na pewno chce kupic ale nie wiem jaki wziac rozmiar :) Jakie rozmiary Wy macie ?
 
reklama
A dzis kupilismy z malzem jeszcze taki fajny zestaw :) Do tego musze wyszukac na licytacji czerwone mini conversy i bedzie stylowa :D
 

Załączniki

  • 1448154189597.jpg
    1448154189597.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 83
Do góry