reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - wyprawkowe szaleństwo :)

Mam pytanie.. zestaw startowy tommee tippy butelki- czy są smoczki do takiego kompletu? czy butelki, akcesoria, smoczki do butelek są dostępne w sklepach stacjonarnych??
Ostatnio byłam w sklepie z takimi pierdołami i jedyna firma jaka nam się 9 lat temu sprawdziła to NUK okazało się, że nie ma w ogóle miejsca na nią.. Kolejna jaką znałam to Avent ale młody nie chciał jej w ogóle.. nic nie kupiłam.. ale tak szukam w necie i w sumie spodobały mi się te TT, ale czy smok musi być taki sam czy są takowe w ogóle??:confused:
To co znalazłam w necie ze smoczków uspakajających to na 6-12 miesięcy a mnie zależy na tych smokach od początku..
 
reklama
Fanti ja kupilam dwa smoczki z tommee tippee ortodontyczne wlasnie od 0-6 msc :) a jak kupilam to przeczytalam kilka opinii, ze dzieci nie bardzo je chca ssac, bo niby sa zle wyprofilowane, natomiast butelki polecaja bardzo :) zobaczymy, jak nie podpasuja to kupie inne :)
 
Jeszcze fotka :)
 

Załączniki

  • 1447530365614.jpg
    1447530365614.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 76
Ja kupowalam zestaw startowy z tommee tippee i byly w nim m.in. smoczki-ale Synus ich w ogole nie chcial.. przypasowaly Mu tylko z aventa. Fajne jest tez to, ze avent ma smoczki 0-2 miesiace. Sa malusie-idealne dla maluszka na poczatek. Naprawde polecam:)
Probowalismy tez smoczkow Lovi-sa sliczne, ale strasznie odciskaly sie na buzce.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
MlodaMama ja kupilam duzy zestaw-sterylizator, podgrzewacz, 6 butelek, smoczki, 2 termoopakowania, pojemniki na mleko, smoczki do butelek 3+ i 6+. Nie pamietam co tam jeszcze bylo:) ale ogolnie nic dokupowac juz nie musialam:)
Ale mozna kupic np zestaw samych butelek. W zestaw zawsze taniej:)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry