reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Zakupowo - wyprawkowe szaleństwo :)

reklama
Volka wiesz co na olx Lodzkim wyszukalam pare okazji i ta byla najlepsza :-D

A to segregacja
 

Załączniki

  • 1453024433255.jpg
    1453024433255.jpg
    70,8 KB · Wyświetleń: 83
A i dostałam maila że w H&M online jest dodatkowe 10% rabatu na wszystko - nawet przecenione rzeczy, do końca dzisiejszego dnia, trzeba wpisać kod 0198 :)
 
Juana z kodem z newslettera w h&m jest -25% i darmowa dostawa:) i tez na rzeczy przecenione :)

Jeny dziewczyny ile wy macie rzeczy... chyba naprawde musze sie wybrac na jakies zakupy:)
A tak mniej wiecej po ile sztuk bodziakow i pajacy macie na 56, 62 i 68?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Kubusiowa ale mówisz o takim rabacie za pierwsze zakupy? Bo ja właśnie z newslettera te 10% dostałam.

Kamila mam też taką z IF za połowę tej ceny, ta mnie skusiła praktycznością, a że mam zamiar długo karmić to mam nadzieję że będzie super jakościowo i długo będę jej używać :)
 
reklama
Do góry