reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPOWE SZALEŃSTWO

reklama
Torby na pieluchy?
Chodzi Ci o te torby, które zabiera się ze sobą, gdy na dłużej niż spacer wybywasz z chaty??
One nie tylko na pieluchy. Tak mi się przynajmniej zdaję. Muszę poczytać instrukcję obsługi, ale ja mam w nich: 4 pieluchy, pudełko chusteczek, śliniaczek, przewijak, kocyk bawełniany, termosik, butelkę wody mineralnej, sudokrem, linomag, paczkę czopków Viburcol, 2 pomadki, chusteczki higieniczne, puder, kalendarz, 2 batony dla Olki (gdyby coś) butelkę, 2 saszetki rumianku.
Resztę dokładam w miarę potrzeby. Tylko na pieluchy? ;)
 
:laugh:
No to polec taką na:4 pieluchy, pudełko chusteczek, śliniaczek, przewijak, kocyk bawełniany, termosik, butelkę wody mineralnej, sudokrem, linomag, paczkę czopków Viburcol, 2 pomadki, chusteczki higieniczne, puder, kalendarz, 2 batony (gdyby coś) butelkę, 2 saszetki rumianku.
 
lindsay, mam ten sam problem i juz go walkowalam na wszystkie strony... b. podoba mi sie Aventu, ale jest cholernie droga... wiec pojde do sklepu, kupie normalna duza, materialowa torbe z przegrodkami nabije zatrzaski zeby moc powiecic na raczce i po klopocie...

a na razie mam w komplecie do Deltima


z reszta wkleje Ci potem pare linkow do roznych toreb...
 
reklama
Do góry