reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPOWE SZALEŃSTWO

dorothy dla mnie on jest wielki,
dlugosc jego to 63.5 cm,
dlugosc samego rekawka od szwu 24cm
a szerokosc w bioderkach 32cm.
ocen sama i porownaj do innych rzeczy jakie masz ;)
 
reklama
Faktycznie, ale tak jak czytałam, to mi się wydawało, ze bardzo dobrze, ze większy, co innego, jak się go zobaczy ;) Przyjrzałam się zdjeciu ;D
Mam jeszcze takie pytanko nietypowe - ile czasu spedzasz mniej - wiecej dziennie przed komputerem? Bo wiesz, ja słyszałm, ze można 4 godziny dziennie, a ja chyba wiecej siedze, czy to nie zaszkodzi dziecku? Komputer mam w tym pokoju, w którym śpie i to cały czas włączony :O Teraz tak pomyślałam ...
 
Dzisiaj odebraliśmy już wszystlko ze sklepu, więc jestem na 100% przygotowaną mamą. Mam nawet szczoteczke do szorowania smoczków i butelek.
Kupiłam pieluszki firmy Fixies, to takie milusne pieluszki z bawełny, z wycieciem na pępek. Firma specjalizuje sie tylko w pieluszkach dla wcześniaków i noworodków do 5 kg.
Po porównaniu z huggisami i pampersami są zupełnie inne, dużo bardzie miękkie i mniejsze. Zobaczymy. Może wiecie coś na temat tego wynalazku?
 
W aptece! Ale któraś z mam juz pisała o tych pieluszkach wcześniej i nabyła je w Smyku. Ja może bym ich nie kupowała ale Pani przede mna (w ciąży) prowadziła długą dyskusję z farmaceutką, zadając dużo wnikliwych pytań, poczym pomacała, gdyż Pani farmaceutka otworzyła paczkę i prezentowała to dziwo. Włączyłam sie do dyskusji i przekonałam się. Pani ciążowa wzieła 2 paczki dla noworodków i jedna dla wcześniaków. Może wie, że bedzie miała wczesniej. Ja kupiłam 1 paczkę noworodkową. Innych nie ma jeden rodzaj. Od 2 - 5 kg i to wszystko.
 
Ogladam je teraz jeszcze i napiszę, że w porównaniu z pampersami i huggisami, nie mają nic a nic plastikowegoi mają dużo bardziej miękki środek, tak jakby w srodku była wata. albo taka waciana wkładeczka. Poza tym new borny pampersa są wielkie w porównaniu z tymi. Jakies 1/3 różnicy. W paczkach jest tylko 20 sztuk.
 
reklama
Do góry