reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo lutówek

reklama
Spodnie wzięłam wszystkie bo nie umiałam się zdecydować które odrzucić a zreszta mojego męża wyciągnąć na zakupy to święto więc wzięłam już od razu zapas:-D
 
hehe mój akurat lubi chodzić po sklepach, ale jak szukam czegoś sobie broń boże żeby on musiał mierzyć coś dla siebie:)
to masz zapas na całą ciążę:)
 
Dokładnie jeszcze na ebay zakupiłam dwa sweterki ciążowe więc jedynie zakupie coś cieplejszego na zime ale to dopiero za pare miesięcy:-)
 
Dokładnie jeszcze na ebay zakupiłam dwa sweterki ciążowe więc jedynie zakupie coś cieplejszego na zime ale to dopiero za pare miesięcy:-)
wow!! to poszalałaś :) super :)
ja włąsnie wczoraj wyciągnełam z szafy taka czerną sukienke której nie lubiłam bo wyglądałam w niej jak dynia a teraz jest idealna :)
 
Wiecie co, ja nic nie będę kupować typowo ciążowego, może jedynie jakieś dżiny z pasem na zimę. Mi jakoś nic nie podchodzi z tych kolekcji dla ciężarówek. Na jesień mam w planie kupić z 2 sukienki bawełniane na długi rękaw, ponczo, długi sweter lub sukienkę sweterową. Kupiłam już 2 luźniejsze dłuższe bluzki koszulowe do leginsów. No i na zimę trzeba będzie się zaopatrzyć w jakąś kurtkę i płaskie kozaczki dżokejki.:tak:
 
nati ale zdobycze:-D to teraz niech brzuchol rośnie i możesz się stroić:tak:

poli mnie w ciuszkach typowo ciążowych najbardziej denerwują ich ceny:-p mam jedną parę jeansów z pasem, do tego kilka tunik z długim rękawem i luźne swetry to jakoś się dokulam do lutego, nawet na sylwestra miałabym kreacje, ale pewnie i tak będę w domu;-) gorzej z ciuszkami na teraz bo letnich rzeczy w większych rozmiarach nie mam, a to co mam jest za małe:baffled:
 
ja też byłam na zakupach ale kupiłam jedną parę dżinsów ale nie ciążowych tylko takich na gumce w pasie:tak:.
ciążowe były drogie a szkoda mi 150zł za spodnie na kilka miesięcy
 
Ja za te spodnie dałam po 15 funtów jeansy 25 kosztowały a leginsy 8 więc nie są tutaj takie drogie te ciuszki ciążowe :-)oczywiście mogłabym iść do mamas & papas i tyle co dałam za wszystkie spodnie kupić jedną parę:szok: ale na takie drogie spodnie to mnie też nie stać:no:. Na szczęście jest ten H&M:-)
 
reklama
Ja również się pochwalę zakupami, na razie dla bąbla. Dziś kupiłam sobie też trochę bluzek ale jeszcze nie zrobiłam zdjęć, dorzucę następnym razem. Teraz poluję na ciążowe spodnie bo zostały mi tylko dwie pary w które "jeszcze" się mieszczę ;)

IMG20120808_006.jpg
 
Do góry