reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupowe szaleństwo lutówek

Kwasia super zakupy...

Co myslicie o chustach na niemowlaki?
Czytałam,że fajna sprawa, ale czy rzeczywiście? Bo jak tak to na pewno będzie jedna z rzeczy "must have" ;)

u mnie chusta to zakup nr 1, sprawdził sie u wszystkich koleżanek które spróbowały....więc lenny lamb na pewno znajdzie się w mojej wyprawce...już nawet kolorystykę mam upatrzoną:zawstydzona/y:





super zakupy...

co do wózka to my mamy x-landera xa i na żaden inny nie wymieniłabym go...dokupię tylko nowy fotelik samochodowy...
u nas wybór padł na izi go be safe

besafe_izi_go_gen_1.jpg

mogę tez polecić waniankę z ikei....służyła nam długo...LÄTTSAM Wanienka - IKEA

w miarę możliwości będę doczytywała poprzednie stronki....
 
reklama
ja chusty nie miałam, przez chwilę mialam wielką ochotę ją kupić po czym doszłam do wniosku że nie będzie mi się chciało jej wiązać i nie kupiliśmy, kupiliśmy nosidelko ergonomiczne na wypady do sklepu czy w góry
 
Do kąpania maluszków polecam wiaderko tummy tub:tak: Hanka i Zośka pierwsze miesiące kąpały się w ten sposób;-) oczywiście moje babcie nie mogły tego przeżyć że dzieci kąpię w wiadrze:-D ale dziewczynkom się bardzo podobało, były spokojne i zadowolone:-) czym starsze tym więcej miały radochy:tak: cena trochę odstrasza, bo bez podstawki kosztuje ok. 100 złotych, (ale podstawka nie jest konieczna), ja dostałam je od przyjaciółki - więc jak nam spasowało to korzystaliśmy na co dzień.
 
Do kąpania maluszków polecam wiaderko tummy tub:tak: Hanka i Zośka pierwsze miesiące kąpały się w ten sposób;-) oczywiście moje babcie nie mogły tego przeżyć że dzieci kąpię w wiadrze:-D ale dziewczynkom się bardzo podobało, były spokojne i zadowolone:-) czym starsze tym więcej miały radochy:tak: cena trochę odstrasza, bo bez podstawki kosztuje ok. 100 złotych, (ale podstawka nie jest konieczna), ja dostałam je od przyjaciółki - więc jak nam spasowało to korzystaliśmy na co dzień.

tez o nim teraz myślę....
 
a ja się do tego przekonać nie mogłam, oglądałam z tym filmiki i nie wiem jak w tym dokładnie umyć dziecko, jednak wolę wanienkę. U nas też problemu z kąpaniem nie było, od początku jest płacz gdy wychodzimy w wanny:tak:
 
Chyba wole wanienkę, 100zl za wiaderko rzeczywiście mnie odstrasza.
Co myślicie o poduszkach, rogalach dla ciężarnych? Warto mieć taką?
 
Ostatnia edycja:
Chyba wole wanienkę, 100zl za wiaderko rzeczywiście mnie odstrasza.
Co myślicie o poduszkach, rogalach dla ciężarnych? Warto mieć taką?
ja zwijalam koldre i tez mialam rogala :-p przezylam raz bez teraz nie planuje kupowac tak samo nie kupie miekkich stanikow do karmienia ! dla mnie to porazka :eek: karmilam na lozku, jak dziecko w rozku a nasze z racji pory roku mysle ze beda uzywac tez wygodnie :tak:
liste swoja ograniczam do minimum :rofl2:
 
I to jest najgorsze w planowaniu ciążowych zakupów, nie wiadomo co się przyda a co jest zbędnym gadżetem :-(
Chociaż kiedyś kobiety radziły sobie bez tych wszystkich udogodnień
 
reklama
Do góry