reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo lutówek

Annie mi sie ogodlnie mutsy strasznie podba, mnie ich cena ;)
transporter ma jeden minusik - spacerowka tylko przodem :(
ale znalazlam jeszcze evo
Mutsy Evo
lekki, cena ok no i mutsiak :)
tylko ciekawe jak sie na pankowych kolach zima smiga ?
 
reklama
Cortina Evo sobie tez wyprobowalam, jest swietny, sklada sie super ale minusik tez ma jak dla mnie ;-) Spacerowka jest baaardzo waziutka, dziecko zapakowane w kombinezon i spiworek mogloby miec naprawde ciasno. Z tego tez wzgledu moja kolezanka zdecydowala sie na transportera, ma jednak w spacerowce sporo wiecej miejsca. Akurat nam przekladana raczka w poprzednim wozku sie na nic nie zdala, bo moj synek nie mial ochoty ogladac mamy jeszcze na spacerach, wolal poznawac swiat :-D
 
ja mam mutsy ale jeszcze stary model ale zostanie :) byłam nim zachwycona i jestem nadal - dokupię sobie tylko kilka gadzetów kótre się teraz ukazały :)

co do fotelika to mam z PLAY - dostosowany do mutsy - jest REWELACUJNY!!!!!
bardzo lekki, łatwy w montarzu, i naważniejsze - ma TRZY POZYCJE DO SIEDZENIA!!!! to jest na prawde super!!!! dziecko nie musi cały czas siedzieć w pozycji pólelżacej - jak śpi może być całkiem na płasko a jak jest już trochę większe może siedzieć - na prawdę super mi się to sprawdziło - zwłaszcza jak jeździliśmy na zakupy i nie bralismy gondoli - małemu było bardzo wygodnie spać - mógł się rozciągnąć a potem też jak już był ciekawy świata to sobie siedział i wszystko obserwował!!
Na prawdę polecam :)

a teraz widze jest ten fotelik z wersją isofix!!! o matko - aż żałuję, że tamtego nie sprzedałam, bo bym się 2 sekund nie zastanawiała!!!
CasualPlay Prima Fix
 
Annie mi sie ogodlnie mutsy strasznie podba, mnie ich cena ;)
transporter ma jeden minusik - spacerowka tylko przodem :(
ale znalazlam jeszcze evo
Mutsy Evo
lekki, cena ok no i mutsiak :)
tylko ciekawe jak sie na pankowych kolach zima smiga ?

wydaja mi się że piankowe koła szybko się zniszczą, na pewno nie będą na wiele lat, no i wg mnie gorzej jeździ się na takich kołach po schodach i wertepach:tak:
 
cortina na zimę lepiej pompowane koła. są praktyczniejsze i lżej je się prowadzi po śniegu.
Co do wózka mutsy- głębokie nie są w moim typie- takie kurki na jednej nóżce- ale to moja opinia za to skusiłabym się i rozważam opcję mutsy ale samej spacerówki jako takiej lżejszej na jakiś wyjazd czy coś
 
a mój typ jeżeli chodzi o wózek to x-lander XA jak znajdę jakiś używany w fajnym stanie to myślę że nie będę się zastanawiać
fajny jest a spacerówka z niego to strasznie mi się podoba, tylko chyba ta gondola strasznie mała, a jak to taki byku będzie jak się zapowiada ... :szok::-D
 
cortina na zimę lepiej pompowane koła. są praktyczniejsze i lżej je się prowadzi po śniegu.
Co do wózka mutsy- głębokie nie są w moim typie- takie kurki na jednej nóżce- ale to moja opinia za to skusiłabym się i rozważam opcję mutsy ale samej spacerówki jako takiej lżejszej na jakiś wyjazd czy coś
ich spacerowki srednio lekki
no chyba ze takie ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: SPIDER Mutsy wózek spacerowy
ale to smieszne :eek:

ja X-landera do bagaznika nie wpakuje, tak ogladam i przegladam to bardzo mis ie podba fotelik sam. Musty bo rozklada sie na plasko. Moja coreczka nei nawidzila fotelika bo jak ja tam wkladalismy to tylkiem wpadala do srodka :-D
 
cortina brałam pod uwagę raczej ten model
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: EVO Mutsy wózek spacerowy

A jesli chodzi o zakupowe szaleństwo to ja dziś mega poszalałam! przejazdem byłam w okolicy hurtowni z dziecinnymi rzeczami- mają tam dosłownie wszytko! ceny przystępne wybór wspaniały no i obsługa miła i ... chyba przesadziłam... kupiłam sobie kilkanaście ciuszków buciki i skarpetusie i mama mnie stamtąd siłą wyciągała. czy ja jestem aby na pewno zdrowa? ta ciąża mi szkodzi:rofl2:
 
Aniolku sprzeczala bym sie co do poponanych/piankowych kolek na zime, mysle ze wielkosc tu gra role ;) no i mozliwosc blokwania tez wazna ;) Evo i 4rider to mojeglowne typy poki co :)
bo mialam kilka wozkow i np graco vivo po sniegu prowadzil sie ok, a ma pianki :)
 
reklama
ja tak bardziej z opinii z rodziny, znajomych niż z doświadczenia. żadnego wózka nie prowadzałam zimą więc nie wiem. Jak się wybiorę na zimowy spacer ze swoim maluchem to wam powiem jak się prowadziło:) te mamy które już mają starsze dzieciaczki pewnie się lepiej znają na tym z doświadczenia... ja to na razie jestem żółtodziób w temacie dzieci i wózków bo to moje pierwsze:).
 
Do góry