reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupowe szaleństwo lutówek

Co to kocyka, wiadomo, że kwestia gustu:) Ja nie lubię, jak dziecko jest całe w różu, wolę barzdoij nowoczesne ale oczywiście dziecięce wzory:)
Upatrzyłam fajny kombinezon MOTHERCARE kombinezon jesień-zima GWIAZDKI *62 (2534115534) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., zastanawiam się tylko jaki rozmiar kupić- 56 czy 62? Rozważałam ubiór dziecka na wyjście ze szpitala, czy trzeba kombinezonik bo to jednak już końcówka zimy.. Ale jednak dziecko może w nim pochodzić nawet do końca kwietnia, pogoda teraz taka dziwna heh..

No i mam wybrane też już białe łóżeczko z kremowym zestawem pościeli:)Ważne dla mnie, że jest na dole szuflada, bo mieszkamy obecnie na małym metrażu.
http://allegro.pl/17ele-lozeczko-szuflada-materac-posciel-haftowana-i2513535455.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
Super kombinezonik. Ja się chyba wstrzymam do zimy, zobaczymy jaka w tym roku będzie bo równie dobrze może być piękna pogoda a może być -20st.
 
kombinezon super:)

dziewczyny zrobiłam sobie taką swoją listę zakupową- to co juz mam i to co potrzebuję. chciałam wam ją pokoazać, ale nie wiem jak wstawić. Może mi powiedzie? to jest plik z excela:(
 
kombinezon super:)

dziewczyny zrobiłam sobie taką swoją listę zakupową- to co juz mam i to co potrzebuję. chciałam wam ją pokoazać, ale nie wiem jak wstawić. Może mi powiedzie? to jest plik z excela:(

wydaje mi sie ze tak jak zdjęcie, czyli jak klikniesz odpowiedź a potem zaawansowana edycje to pod okienkami gdzie mozesz pisać, bedzie ikonka zarzadzaj załacznikami, a potem wybierzesz plik, wgrasz go i klikniesz "done" i powinno byc ok - tak mi sie wydaje:sorry:
 
jeśli chodzi o kombinezon to ja miałam rozmiar 62, na początek był za duży ale posłużył całą zimę:) jeśli chodzi o krój to polecam takie: DANY KOMBINEZON ŚPIWOREK WYPRZEDAŻ R.56 (2484039090) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. łatwo się wierzgające dziecko wkłada i można też używać samej kurteczki, ja miałam tego typu i byłam zadowolona:)

łóżeczko też mamy jasne, kremowe:) jeśli chodzi o pościel z podanej aukcji to nie polecam kupiłam takę, dikładnie : serce jasny beż, ochraniacz jest beznadziejny, ta cześć środkowa, półokrągła nie trzyma się sztywno i cały czas zwisa, a pościel na kołderkę bardzo sztywna, na poduszkę ok, jeszcze z zestawu mam prześcieradło maskujące z falbanką i też jest ok, baldachim kupowałam osobno bo chciłam bardzo duży z siateczki która będzie przepuszczała powietrze. Do zestawu jeszcze mam rożek usztywniany, usztywnienie beznadziejne-ale można wyjąć:)
jeśli chodzi o materac do łóżeczka to jak się poczyta na forach to odradzają ten z gryką gdyż zalęga się w niej pleść i dzieci mają uczulenie, są to popularne materace jednak matki się o nich negatywnie wyrażają. My zdecydowaliśmy się na lateksowo-kokosowy
się rozpisałam, mam nadzieje że nikogo nie uraziłam negatywnymi opiniami, po prostu piszę o swoich doświadczeniach

tak wyglądał ochraniacz na łóżeczko w pierwszych dniach (zdjęcie nie wyraźne bo robione telefonem przy sztucznym świetle):
Antosia 4 dzień 19.10 (4).jpg

a po drugim praniu zrobił się beznadziejny i zwis tak:
Antosia -siódmy miesiąc (8).jpg
nie wspominając o tym że sznurki się ostatnio pourywały, ale akuraat tam nie ma żadnego sznurka mocującego
więc szczerze odradzam, co jeszcze z moich uwag to taki ochraniacz jest tak naprawdę potrzebny gdy dziecko uczy się stawać, raczkuje bo wtedy najbardziej uderza głową, a w tym okresie materac jest na samym dole i o ochraniacz jest za wąski, powinien być wyższy bo nic nie daje:)
 
Ostatnia edycja:
kasiadz - my mamy materac gdyka-kokos i jesteśmy zadowoleni. Nie ma śladu pleśni. Fakt, ze ani razu materac nie został zmoczony. Mały zawsze leżał w łóżeczku w pileuszcze, poza tym, pod prześcieradełkiem mamy coś w rodzaju ceratki. I to się sprawdza przed pomoczeniem np. ulewanym mleczkiem :tak:

poli - bardzo ładny zarówno śpiworek jak i łóżeczko :tak: Co do jakości pościeli nie mogę sę wypowiedzieć, bo takowej nie miałam. My kupowaliśmy z Glucka i Feretti. Łóżeczko tez kupowaliśmy w Glucku z szufladą oczywiście :tak: Bardzo się przydaje, trzymaliśmy w niej pieluszki :tak:
A jeśli chodzi o praktykę co do śpiworka, to może faktycznie lepzy będzie taki, żeby Maluch mógł w nim poruszać swobodnie nóżkami (ale tak jak pisałam, żen co wypatrzyłas jest śliczny :tak:. Aha... i chyba lepiej kupić w rozmiarze 62.
 
Ostatnia edycja:
Ja kupuje od razu 62 :) mniejsze były za małe bo młody miał 55cm i rozmiar 56 był ciasny i po pierwszym praniu z gotowaniem od razu bezurzyteczny.
 
reklama
Do góry