reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupki dla naszych dzieci

Z zakupem półbutów jest problem w Szczecinie. W sklepie koło rynku na Mickiewicza (w końcu znalazlam ten sklep) powiedziano mi, że teraz nie opłaca się sprzedawać półbutów. Tylko z sandałów od razu przechodzą na zimowe.
Półbuciki kupiłam znowu na Krzywoustego w Tuptusiu. Ten sklep ma fajne ceny, bo znowu w Galerii Turzyn ceny o 1/3 wższe.
Siostra męża kupuje buciki na rynku Zawadzkiego. Dziś oglądalam tam buciki. Podobne buciki, jakie kupiłam na Krzywoustego kilkanaście złotych drożej.
 
reklama
Północny wiart:) ja kupiłam półbuty na rynbku na pogodnie ale jescze na poczatku sierpnia jak zostało z wiosny modele:) i rozmiar był nasz:)
Tuptuś ma taką samą firę sandalki jak na rynku cenowo tez są podobne i dobrze się noszą:)

Wiec igor ma już półbuty sandalki do przedszklola ale jescze cieplejszych nie ma:?)

no i czeka mnei zakup jakiś półbucików dla Uli bo narzie chodzimy wszedzie w 1 kapciach:) ale jak bęzdie zimno do kombinezonu nic nei mamy:)

Na rynku na zawadzkiego jest fakny sklep z odzuieża dla dzieci mazawsze dobry wybór czapek:)
 
Witam mamy Szczecinianki:). Mam do Was pytanie, szukam wózka-gondoli dla Naszej dzidzi. Może wiecie, gdzie w Szczecinie są sklepy, gdzie mogłabym wózeczki pooglądać?
 
Dziękuję, skorzystam. Mam co prawda upatrzony wózeczek, ale sobie pomyślałam, że w sklepie się można bardziej rozglądnąć.Może sprzedawcy coś doradzą.Bo wózek upatrzony jest z firmy o której prawie nikt nie słyszał i waham się z kupnem:-).Taka chyba firma widmo :blink:.
 
A może znacie jakieś fajne sklepy z ciuszkami, gdzie można kupić coś fajnego dla maleństwa, ale niekoniecznie za olbrzymie pieniążki:). Wiem, że czasem są fajne promocje np w H&M, nowym C&A.Może coś słyszałyście?
 
Niki ja w H&M nigdy nie mogę nic fajnego znaleźć, przynajmniej nie dla chłopaka ;) ale za to szwagier zawsze wypatrzy coś w Niemczech na wyprzedażach :)
W C&A kupiłam ostatnio Szymonowi kilka rzeczy i jakościowo muszę przyznać, że są super, a ceny bardzo przyzwoite.
Jeśli chodzi o sieciówki to lubię jeszcze ReKidsa, 5-10-15.
Czasami fajne rzeczy można dostać w Pepco.
 
reklama
Pepco znam ale jakoś mi tam średnio coś pasuje,może trafiam na wykupione już półki.A co do H&M niemieckiego to coś w tym jest,w Szczecinie jakoś zawsze biedniej.Dziękuję za listę, zapewne skorzystam.Tylko że u nas troszkę trudniej, bo nie chcemy płci znać przed porodem:)
 
Do góry